Головна/Про компанію/Новини та події/Аграрії-новатори отримали спеціальн...

Аграрії-новатори отримали спеціальну відзнаку ALFA Smart Agro

Новини та події

23.06.2021

Вперше в Україні дев’ять агровиробників-новаторів нагороджені почесним званням “Амбасадор принципів розумної агрономії”. Відзнаку запровадила компанія ALFA Smart Agro за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.  

Званням “Амбасадор принципів розумної агрономії” нагороджуються компанії, які використовують інноваційні технології в управлінні та виробництві. Окрім того, ці господарства застосовують науковий підхід в рослинництві. Номінантів визначає експертна колегія. Головний критерій – формування досвіду, який має цінність для підвищення ефективності рослинництва в Україні на якісно новий рівень.  

Амбасадори принципів розумної агрономії (5).jpg

Почесним званням “Амбасадор принципів розумної агрономії” відзначені: 

  1. ПОА “Україна” – за запровадження інновацій у зрошенні та максимально результативне використання водних ресурсів.
  2. АТ “Михайлівський райагропостач” – за створення ефективної системи управління, де автоматизація процесів та злагодженість дій підвищують продуктивність виробництва. 
  3. ТОВ “Кищенці” – за ефективне використання технологій точного землеробства, які дозволяють отримувати найвищі врожаї, раціонально розподіляючи ресурси.
  4. ТОВ “Мічуріна+” – за особливу увагу до питання очистки води та формування практичного досвіду використання новітніх технологій, який становить цінність для розвитку агровиробництва в умовах Півдня.
  5. ПАТ “Фрау Марта” – за науковий підхід у вирощуванні овочевих культур та використання інноваційних технологій для забезпечення найвищої якості готової продукції.
  6. ТОВ “СПП “Лана” – за якісну підтримку аграрних освітніх програм та системну співпрацю із науковими установами, використання наукових підходів у виробництві.
  7. ТОВ “Глобино Агро” – за використання інновацій в удобренні грунтів та стратегію вирощування сільськогосподарських культур, яка передбачає підвищення продуктивності на кожному етапі при чіткому дотриманні правил сівозміни.
  8. ТОВ “Агрофірма “Злагода” – за запровадження інноваційних рішень у вирощуванні цукрових буряків, завдяки яким досягаються найвищі показники якості продукції.
  9. ТОВ “Агрофірма “Корсунь” – за використання новацій у молочно-тваринницькому напрямі, системну роботу в сфері енергоефективності та стратегію дбайливого ставлення до природних ресурсів.

    Амбасадори принципів розумної агрономії (1).jpg

Вручення відзнак відбулося 17 червня в рамках виставки AgroShow 2021. 

Цінності компанії ALFA Smart Agro – науковий підхід, раціональність, ефективність. Ми щиро підтримуємо агровиробників у їхньому прагненні бути інноваційними і радіємо досягненням таких компаній. Саме інновації допомагають нам усім розумно, ефективно і відповідально використовувати ресурси, забезпечуючи високу якість продукції”, – говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro. 

Компанія ALFA Smart Agro висловлює подяку Міністерству аграрної політики і продовольства України за підтримку ініціативи запровадити спеціальну відзнаку для господарств-новаторів.

Амбасадори принципів розумної агрономії (2).jpg

Амбасадори принципів розумної агрономії (4).jpg

Амбасадори принципів розумної агрономії (3).jpg

Усі новини та події