Головна/Про компанію/Новини та події/ALFA Smart Agro - партнер конгресу...

ALFA Smart Agro - партнер конгресу Sugar World 2019

Новини та події

12.02.2019

Компанія ALFA Smart Agro офіційно підтримує проведення III Міжнародного конгресу Sugar World 2019. Провідний виробник ЗЗР є партнером найбільшого в Україні спеціалізованого заходу для цукровиків третій рік поспіль. Конгрес відбудеться 27 лютого у м. Бровари Київської області.

У заході візьмуть участь фахівці Дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agro, які беруть участь у розробці ефективних систем захисту цукрових буряків. Гості конгресу зможуть отримати агрономічну консультацію, а також ознайомитися із лінійкою препаратів ALFA Smart Agro, рекомендованих для внесення на посівах цукрових буряків.

«Оскільки цукровий буряк є стратегічно важливою для України культурою, компанія ALFA Smart Agro приділяє велику увагу підвищенню ефективності її вирощування. На сьогоднішній день в портфелі ALFA Smart Agro понад 20 препаратів, рекомендованих для застосування на посівах цукрових буряків: гербіциди, фунгіциди, інсектициди, мікродобрива. Усі ці продукти швидко та результативно вирішують завдання у полях. Вони надають господарствам впевненість у тому, що потенціал врожайності, закладений виробниками насіння, буде розкрито», - зазначає Сергій Кнечунас, директор з розвитку портфеля продуктів ALFA Smart Agro.

Нагадаємо, у 2018 році у Дослідно-демонстраційному центрі ALFA Smart Agro було зібрано врожай цукрових буряків гібридів SESVanderHave до 990 ц/га із цукристістю 15,8%. За результатами дослідів, в компанії SESVanderHave особливу увагу рекомендували звернути на поради ALFA Smart Agro щодо фунгіцидного захисту. У 2018 році на більшості бурякових полів України спостерігалися ураження коренеплодів хворобами, збудниками яких були різні патогенні гриби та бактерії. На дослідному полі ALFA Smart Agro таких проблем не було – гібриди SESVanderHave, незалежно від їхньої стійкості до хвороб коренеплоду, були повністю здорові. Для захисту цукрових буряків вносилися фунгіциди Тезис®, Фенікс Дуо® та Болівар Форте®.


Усі новини та події