Головна/Про компанію/Новини та події/ALFA Smart Agro пропонує нову прогр...

ALFA Smart Agro пропонує нову програму кредитування аграріїв

Новини та події

15.11.2017
Компанія ALFA Smart Agro та ОТП Банк підписали угоду про співпрацю, в рамках якої агровиробники отримали можливість купувати засоби захисту рослин та мікродобрива в кредит за акційними відсотковими ставками від 12% річних.

Угода про співпрацю була підписана 10 листопада. Програма кредитування клієнтів ALFA Smart Agro вже діє у відділеннях ОТП Банку.

Головні переваги проекту:

* рішення про виділення кредиту приймається протягом 1 дня;
* cума кредитування – до 8 млн гривень;
* від клієнтів ALFA Smart Agro вимагається мінімальний пакет документів.

«Для нас надзвичайно важливо, що дана програма охоплює широке коло агровиробників – від фермерів до великих компаній. Зокрема, її учасником може стати кожен, хто обробляє понад 500 га землі. Ще однією перевагою є те, що так звана «тверда» застава, як то нерухомість, не потрібна. Заставою можуть виступати майбутній врожай, активи компанії або аграрна розписка. Ми запрошуємо наших клієнтів скористатися цією програмою, адже вона дає можливість швидко оформити кредит і придбати за вигідними акційними ставками продукцію ALFA Smart Agro, яка відзначається найвищою якістю», – коментує Андрій Буряк, фінансовий директор ALFA Smart Agro.

«Співпраця з ОТП Банком повністю відповідає концепції розумних рішень, яку сповідує ALFA Smart Agro. Наша продукція допомагає аграріям оптимізувати витрати і одночасно підвищувати врожайність. Отримавши додатковий кредитний інструмент, сільгоспвиробники стають більш ефективними за рахунок фінансових рішень. Вони не просто купують засоби захисту рослин чи мікродобрива на вигідних умовах – вони інвестують у майбутній врожай, а отже стають більш конкурентоздатними», – зазначає Андрій Іщук, директор з продажів ALFA Smart Agro.

OTP_ALFA Smart Agro_kredit.jpg

Компанія ALFA Smart Agro та ОТП Банк співпрацюють в рамках проекту «Агро Фабрика», який реалізується спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Його мета - спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів.

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Значну увагу компанія приділяє контролю якості продуктів і впровадженню світових стандартів розробки, виробництва продуктів та супроводу споживачів. З метою забезпечення високої якості власної продукції та контролю на всіх етапах виробництва компанія AlfA Smart Agro відкрила власний завод в Україні.

В асортименті ALFA Smart Agro понад 60 ЗЗР та лінійка мікродобрив під ТМ Найс.
ALFA Smart Agro повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Усі новини та події