Головна/Про компанію/Новини та події/Продаж врожаю на 7% дорожче та якіс...

Продаж врожаю на 7% дорожче та якісні ЗЗР на сезон – нова партнерська програма ALFA Smart Agro

Новини та події

06.11.2020

Компанія ALFA Smart Agro надає можливість агровиробникам реалізувати врожай із премією 7% до ринкової ціни та використати кошти на купівлю ЗЗР. Програма має назву «ALFA Аванс» та створена для того, щоб аграрії могли не лише збільшити власний прибуток цього року, але й одночасно заклали основу для якісного врожаю наступного сезону.

Програма «ALFA Аванс» включає три простих кроки для фермерів:

1. Продаж врожаю за преміальною ціною.

2. Використання коштів на замовлення ЗЗР ALFA Smart Agro.

3. Отримання замовлених ЗЗР для використання у новому сезоні.

Щоб взяти участь у програмі, агровиробник повинен звернутися до відділу трейдингу ALFA Smart Agro та укласти договір купівлі-продажу сільгосппродукції. Далі на суму угоди фермер замовляє у дистриб’ютора препарати ALFA Smart Agro. Після поставки сільгосппродукції він отримує від дистриб’ютора замовлені ЗЗР.

Мінімальний обсяг контракту на купівлю сільгосппродукції – 200 т для зернових і кукурудзи, 100 т для олійних культур.

«Компанія ALFA Smart Agro постійно розширює набір фінансових інструментів для агровиробників. Успішний досвід у галузі агротрейдингу, а також репутація компанії ALFA Smart Agro як надійного партнера дають можливість запроваджувати додаткові опції. Саме зараз аграрії планують свої витрати на весінню посівну та новий сезон. І це дуже зручно, коли одна програма вирішує одразу дві проблеми – допомагає реалізувати врожай за більш вигідною ціною і, водночас, забезпечити господарство якісними засобами захисту рослин. А використання продуктів ALFA Smart Agro дає впевненість, що і наступний врожай буде високим та якісним», - зазначає фінансовий менеджер Ігор Метейко.

Детальні умови програми «ALFA Аванс» можна дізнатися у відділі трейдингу ALFA Smart Agro: 050-437-30-27, 050-441-25-67, andriy.ryzhenko@alfasmartagro.com, bogdan.teslyak@alfasmartagro.com.

Нагадаємо, у 2021 році на ринку ЗЗР з'являться 7 нових продуктів ALFA Smart Agro: два фунгіциди, гербіцид, протруйник, інсектицид, антивспінювач і ph-коректор. Каталог на 2021 рік вже доступний для перегляду онлайн.

Усі новини та події