Головна/Про компанію/Новини та події/Зручний кредит: клієнти ALFA Smart...

Зручний кредит: клієнти ALFA Smart Agro обирають «свої» умови

Новини та події

18.01.2018
Компанія ALFA Smart Agro пропонує аграріям придбати засоби захисту рослин і мікродобрива, обравши для себе оптимальні умови кредитування.

У 2018 році ALFA Smart Agro реалізує дві партнерські програми – з ПроКредит Банком і з ОТП Банком. Вони відрізняються умовами, і у кожної є свої переваги. Відтак, сільгоспвиробник може вибрати ту пропозицію, яка найбільше відповідає його побажанням.

1. ПроКредит Банк пропонує клієнтам ALFA Smart Agro фінансування з процентними ставками від 4% до 10,75% річних. Термін кредитування – до 12 місяців. Сума – від 1 500 000 гривень. Заставою можуть бути як агротехніка і нерухомість, так і депозити.

Додаткові переваги:

кредитування до 100% вартості продукції;
можлива відстрочка виплати тіла кредиту на термін до 12 місяців;
без комісії за дострокове погашення;
без страховки – за рішенням кредитного комітету.

2. ALFA Smart Agro і ОТП Банк співпрацюють в рамках проекту «Агро Фабрика», який реалізується спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Його перевага – спрощений і прискорений підхід до фінансування.

Клієнти ALFA Smart Agro можуть отримати фінансування в гривнях за спеціальною ставкою від 12% річних. Сума – до 15 000 000 гривень. Попереднє рішення про фінансування приймається протягом 1 дня.

Додаткові переваги:

«тверда» застава не потрібна. Забезпеченням можуть виступати аграрна розписка або майбутній урожай;
кредитні кошти стають доступними вже на 9-й робочий день;
учасником програми може стати кожен, хто обробляє більше 500 га землі;
від клієнтів ALFA Smart Agro потрібен мінімальний пакет документів.

Придбати продукцію ALFA Smart Agro, ставши учасником однієї з програм кредитування, просто. Для цього достатньо звернутися в будь-яке відділення обраного банку.

Як зазначає фінансовий директор ALFA Smart Agro Андрій Буряк, програми кредитування користуються великим інтересом з боку аграріїв.

«Весняна посівна кампанія вимагає від сільгоспвиробника великих фінансових вкладень. У той же час якість майбутнього врожаю безпосередньо залежить від того, які засоби захисту рослин він використовує. Всі продукти ALFA Smart Agro відрізняються високою ефективністю, тобто, обираючи наші ЗЗР, аграрії, по суті, оптимізують свої вкладення. Але ми прагнемо до ще більшого – щоб сільгоспвиробники розширювали свої можливості за рахунок набору кредитних інструментів. Таким чином, наші клієнти обирають ту програму, яка максимально відповідає їх побажанням, і інвестують в майбутній урожай на вигідних для себе умовах», – говорить Андрій Буряк.


Усі новини та події