Головна/Про компанію/Публікації

Публікації

Гербіцидний екран – найкращий захист соняшнику від бур’янів

Головна проблема гербіцидів, призначених для ІМІ-гібридів соняшнику – вимивання активних інгредієнтів в нижні шари ґрунту. Діючими речовинами у таких препаратах є імазамокс та імазапір. Але для того, щоб вони спрацювали з потрібним ефектом, необхідний цілий комплекс допоміжних компонентів. 

Терапія для насіння

Єдиний спосіб захистити майбутні сходи від численних хвороб – обробити насіння фунгіцидним протруйником. 

Нагорода за розумність: як Оскар Преміум захищає соняшник від бур’янів

Чим ближче до посівної, тим частіше постає питання: що краще  – бакові суміші чи готові багатокомпонентні препарати? Особливо, якщо йдеться про гербіциди.

Все буде нут: 5 ідеальних ЗЗР для спеціалізованої культури

Фахівці ALFA Smart Agro постійно працюють над підбором ЗЗР для різних нішевих культур, які не лише забезпечують надійний захист, а й підвищують урожайність.

Нові розробки від Альфа Хімгруп на сезон 2015 року!

Як відомо, одним з пріоритетних напрямків роботи компанії Альфа Хімгруп є власна розробка засобів захисту рослин, які максимально враховують особливості клімату ґрунтів України та економічно вигідні у використанні. В сезоні 2015 року ми пропонуємо своїм клієнтам четвірку нових унікальних препаратів

Нові препарати компанії "Альфа Хімгруп" в сезоні 2016 р

Компанія Альфа Хімгруп продовжує роботу над одним із своїх пріоритетних напрямків, а саме – власна розробка засобів захисту рослин, які забезпечують максимальне вирішення існуючих проблем захисту основних сільськогосподарських культур та відповідають основним потребам клієнтів (зручність, економічність, ефективність).

Фенікс Дуо – подвійний удар по хворобах

Двокомпонентний фунгіцид забезпечить максимальний ефект

Камелот – на захисті яблуневого саду від хвороб

Фунгіцид Камелот забезпечує високоефективний захист плодів і листового апарату.

Триатлон - перший в Україні трикомпонентний гербіцид проти дводольних

Гербіцид компанії «Альфа Хімгруп» вирішить усі проблеми з бур’янами на полях зернових культур.

Аграрії рахують прибутки з «Альфа Хімгруп»

Результати тестування препаратів компанії «Альфа Хімгруп» на сільгоспкультурах у провідних холдингах довели їх ефективність порівняно з іншими виробниками. 

Дієві інструменти Альфа Хімгруп для ефективного господарювання

Кожен аграрій ставить за мету зібрати високий якісний урожай. І всім зрозуміло, що успішна боротьба з бур’янами, шкідниками та хворобами є неодмінною складовою врожайних здобутків. Як свідчить багаторічний досвід і сьогодення, компанія «Альфа Хімгруп» – це надійний помічник сільгоспвиробників у ефективному господарюванні. 

Протруювання як оптимальний захист зернових культур

Зернові культури є однією з найбільших і найважливіших груп сільськогосподарських культур, які за площею займають близько половини орних земель України. 

Мікродобрива для позакореневого підживлення від «Альфа Хімгруп» – покращення якості врожаю

Кожен аграрій знає: без ефективного мінерального живлення рослин усі витрати на насіння, засоби захисту рослин, сільськогосподарську техніку не мають практичного сенсу. Організація цих процесів потребує постійної уваги, і особливу роль в них відіграють мезо- та мікроелементи – Ca, Mg, S, B, Mo, Cu, Zn, Fe, Mn.

«Наше завдання - повернути довіру до насіння українського виробництва»

Компанія "Альфа Хімгруп" відома українським аграріям як виробник засобів захисту рослин. Чому ви вирішили відкрити напрям «Альфа Насіння»?

Всі складові відмінного врожаю від "Альфа Хімгруп"

Сучасний ринок висуває перед виробниками сільськогосподарської продукції суворі вимоги щодо якості товарів. Відтак застосування новітніх технологій є нагальною потребою сьогодення. Лише такий підхід дасть змогу агрофірмі одержати високі врожайні дивіденди. Здатність правильно відповідати на виклики ринку, готовність інвестувати в останні досягнення науки неодмінно обернеться відчутним фінансовим результатом.
Сторінка: