Головна/Про компанію/Публікації

Публікації

Хвороби атакують: як захистити сходи від перших хвиль інфекцій

Нині – час активної підготовки насіннєвого матеріалу до посівної. Однак важливо розуміти, що далеко не всі фунгіцидні протруйники, що є на ринку, здатні проконтролювати усі види хвороб, збудники яких у великій кількості містяться на поверхні, всередині насіння та в ґрунті.

Гербіцидний екран – найкращий захист соняшнику від бур’янів

Головна проблема гербіцидів, призначених для ІМІ-гібридів соняшнику – вимивання активних інгредієнтів в нижні шари ґрунту. Діючими речовинами у таких препаратах є імазамокс та імазапір. Але для того, щоб вони спрацювали з потрібним ефектом, необхідний цілий комплекс допоміжних компонентів. 

Терапія для насіння

Єдиний спосіб захистити майбутні сходи від численних хвороб – обробити насіння фунгіцидним протруйником. 

Нагорода за розумність: як Оскар Преміум захищає соняшник від бур’янів

Чим ближче до посівної, тим частіше постає питання: що краще  – бакові суміші чи готові багатокомпонентні препарати? Особливо, якщо йдеться про гербіциди.

Все буде нут: 5 ідеальних ЗЗР для спеціалізованої культури

Фахівці ALFA Smart Agro постійно працюють над підбором ЗЗР для різних нішевих культур, які не лише забезпечують надійний захист, а й підвищують урожайність.

Нові розробки від Альфа Хімгруп на сезон 2015 року!

Як відомо, одним з пріоритетних напрямків роботи компанії Альфа Хімгруп є власна розробка засобів захисту рослин, які максимально враховують особливості клімату ґрунтів України та економічно вигідні у використанні. В сезоні 2015 року ми пропонуємо своїм клієнтам четвірку нових унікальних препаратів

Нові препарати компанії "Альфа Хімгруп" в сезоні 2016 р

Компанія Альфа Хімгруп продовжує роботу над одним із своїх пріоритетних напрямків, а саме – власна розробка засобів захисту рослин, які забезпечують максимальне вирішення існуючих проблем захисту основних сільськогосподарських культур та відповідають основним потребам клієнтів (зручність, економічність, ефективність).

Фенікс Дуо – подвійний удар по хворобах

Двокомпонентний фунгіцид забезпечить максимальний ефект

Камелот – на захисті яблуневого саду від хвороб

Фунгіцид Камелот забезпечує високоефективний захист плодів і листового апарату.

Триатлон - перший в Україні трикомпонентний гербіцид проти дводольних

Гербіцид компанії «Альфа Хімгруп» вирішить усі проблеми з бур’янами на полях зернових культур.

Аграрії рахують прибутки з «Альфа Хімгруп»

Результати тестування препаратів компанії «Альфа Хімгруп» на сільгоспкультурах у провідних холдингах довели їх ефективність порівняно з іншими виробниками. 

Дієві інструменти Альфа Хімгруп для ефективного господарювання

Кожен аграрій ставить за мету зібрати високий якісний урожай. І всім зрозуміло, що успішна боротьба з бур’янами, шкідниками та хворобами є неодмінною складовою врожайних здобутків. Як свідчить багаторічний досвід і сьогодення, компанія «Альфа Хімгруп» – це надійний помічник сільгоспвиробників у ефективному господарюванні. 

Протруювання як оптимальний захист зернових культур

Зернові культури є однією з найбільших і найважливіших груп сільськогосподарських культур, які за площею займають близько половини орних земель України. 

Мікродобрива для позакореневого підживлення від «Альфа Хімгруп» – покращення якості врожаю

Кожен аграрій знає: без ефективного мінерального живлення рослин усі витрати на насіння, засоби захисту рослин, сільськогосподарську техніку не мають практичного сенсу. Організація цих процесів потребує постійної уваги, і особливу роль в них відіграють мезо- та мікроелементи – Ca, Mg, S, B, Mo, Cu, Zn, Fe, Mn.

«Наше завдання - повернути довіру до насіння українського виробництва»

Компанія "Альфа Хімгруп" відома українським аграріям як виробник засобів захисту рослин. Чому ви вирішили відкрити напрям «Альфа Насіння»?
Сторінка: