Головна/ALFA Partnership/Agro Education/Дні поля/Аграрії зі всієї країни на Днях Пол...

Аграрії зі всієї країни на Днях Поля ALFA Smart Agro

Дні поля

31.07.2017
IMG_0152_sait.jpg

21-22 червня ALFA Smart Agro провела Дні Поля «Формула врожайності», які відвідали більш ніж 300 агровиробників з різних куточків України. Впродовж трьох днів вони знайомилися з діяльністю компанії, її продуктами та прагнули віднайти кожен свою, ідеальну, формулу врожайності. Для цього аграріям були створені всі необхідні умови: вони не тільки проінспектували результати дії різних систем захисту на дослідно-демонстраційному центрі у Київській області, але й відвідали Білоцерківський завод препаративних форм.

День з ALFA Smart Agro для аграріїв почався з пленарної частини, під час якої вони більш детально знайомилися з віхами розвитку компанії, її стратегічними планами на майбутнє та особливостями нових продуктів. «Дуже приємно, що у цьому році зібралося стільки дбайливих господарів відвідали наші Дні поля. Сподіваємося, кожен аграрій віднайде свою формулу врожайності по закінченню заходу. ALFA Smart Agro і надалі буде робити все необхідне для забезпечення сільскгоспвиробників якісною продукцією за розумними цінами», - підкреслила директор з маркетингу Тетяна Мосендз під час свого виступу.

1_sait.jpg

Після пленарної частини аграрії відвідали дослідно-демонстраційний центр компанії у Київській області площею більш ніж 100 га. На полі експерти компанії презентували гостям понад 25 варіантів схем захисту для зернових культур, соняшника, кукурудзи, цукрових буряків, сої, а також гороху, проса та нуту, які останнім часом стали досить популярними серед аграріїв. Гості ретельно роздивлялись зблизька рослини, інспектували, наскільки ефективно спрацював той чи інший продукт для захисту рослин. Багато хто виявив бажання отримати консультації менеджерів з польових досліджень ALFA Smart Agro стосовно застосування нових препаратів у наступному сезоні, а також щодо нагальних проблем на власному полі у зв’язку з цьогорічною мінливою погодою.

У особливості виробництва та «створення» нових продуктів аграрії занурилися на Білоцерківському заводі препаративних форм у Білій Церкві. Зокрема, в агрономічній лабораторії вони дізналися, як визначається ефективність діючих речовин ЗЗР й розробляється склад нових продуктів. У хімічній лабораторії гості ознайомилися з процесом «пошуку» ефективної формуляції та багаточисельними тестами, які проходять препарати. Також цікавим відкриттям для сільскгопвиробників стало відвідування міні-заводу (маленька копія виробництва), на якому випробовують всі виробничі процеси.

sait.jpg

Фінальним етапом детального знайомства з ALFA Smart Agro стало відвідування безпосередньо самого виробництва: цех ЗЗР у формі концентратів суспензій — 4 виробничі лінії, які призначені для окремого виробництва 4 типів продуктів — фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів та протруйників.

Тож, по завершенню Днів поля аграрії зі всієї України отримали чудову можливість детально вивчити діяльність компанії та ознайомитись з новими продуктами та схемами захисту. Сподіваємося, кожен віднайде свій секрет врожайності, а ALFA Smart Agro завжди готова допомогти якісними засобами захисту рослин. Бажаємо високих врожаїв!
Усі новини та події