Головна/ALFA Partnership/Демо-поле online/Статті

Тернопільська обл., Теребовлянський район, с. Бенева, ТОВ «Агрофірма Дружба», соняшник, 2018р.

Поряд з основним посівом соняшника закладено демонстраційну ділянку 10 га, на якій використовувались препарати компанії ALFA Smart Agro.

23.04.2018 р. Внесення препаратів

Для контролю злакових та дводольних бур’янів на посівах соняшника, стійкого до імідазолінів на демонстраційній ділянці було внесено двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії Сантал.

Погодні умови при внесенні: сонячно, швидкість вітру 1-2м/с, +25ОС

Фаза розвитку та кількість бур’янів: берізка польова до 35 см, лобода біла – цвітіння/утворення насіння, гірчак березковидний, пирій повзучий, мишій, куряче просо, падалиця озимої пшениці.

Препарати

ALFA Smart Agro

Норма внесення, л/га

Норма робочого розчину, л/га

Площа контрольної ділянки, га

Сантал

1,2

190

10

           

Препарати конкурента

Норма внесення, л/га, кг/га

Норма робочого розчину, л/га

Імазамокс, 33г/+Імазапір,15г/л

1,2

190

В бакову суміш додавалися:

Гумат калію

1,0

190

Карбамід

2,0

190

Сульфат магнію

2,0

190

13.06.2018р. Обстеження поля

         

Фаза розвитку та кількість бур’янів: берізка польова (до 35см), лобода (цвітіння-утворення насіння), суріпиця, гірчак березковидний, куряче просо, вівсюг, пирій повзучий, хвощ польовий.

Результат обстеження ділянки ALFA Smart Agro та конкурента:
В результаті обстеження ділянки, що оброблялась препаратом ALFA Smart Agro, було виявлено добру гербіцидну дію як на дводольні, так і на злакові бур’яни. Під час застосування препарату були перерослі бур’яни – берізка польова, лобода біла, а також злакові бур’яни. На 14 день під час обстеження було виявлено, що переросла лобода біла полягла та спостерігалося усихання листя, берізка польова - зупинена в рості та спостерігалось пожовтіння та підсихання листя, на злакових бур’янах – спостерігалось почервоніння листя та засихання. В результаті застосування препарату Сантал ми звільнили культуру від конкуренції з перерослими бур’янами. Ознак фітотоксичності не спостерігалося. При обстеженні ділянки конкурента було виявлено дуже слабку гербіцидну дію на лободу, куряче просо, вівсюг. На інші види бур’янів дія однакова.

30.09.2018р. Збір врожаю

         

Культура

Система захисту

Врожайність, ц/га

Вологість, %

Соняшник

Сантал

20,4

11,7

Соняшник

Імазамокс,33г/+Імазапір,15г/л

20,1

11,7

Гумат калію

Карбамід

Сульфат магнію


Повернутися до списку