Головна/ALFA Seeds/Про ALFA Seeds

Про ALFA Seeds

Офіційний сайт копанії ALFA Seeds: alfa-seeds.com

Компанія «Альфа Насіння» вже п’ятий рік працює на українському ринку і постачає  для вітчизняних аграрних підприємств насіння високопродуктивних гібридів соняшника та кукурудзи  під ТМ ALFA Seeds.

Гібриди, представлені у нашому каталозі, мають високий стабільний потенціал врожайності та відрізняються стійкістю до хвороб, пластичністю, якісними генетичними характеристиками.

Високоякісні європейські батьківські лінії

Наші спеціалісти обирають  насіння провідних світових селекційних компаній, які ведуть постійну науково-дослідну роботу із цими культурами та вдосконалюють їх. Це виключно ефективні для українського клімату й ґрунтів батьківські лінії кукурудзи і соняшника.

Місцева адаптація

Щороку нові високопродуктивні гібриди кукурудзи та соняшника проходять тестування і вирощуються на наших виробничих  полях, які розташовані у різних регіонах України. Такий підхід дає можливість адаптувати їх до місцевих кліматичних умов, оцінити потенціал та стійкість до стресів, хвороб у різних  ґрунтово-кліматичних умовах країни і, відповідно, обрати  найкращі  гібриди.

Світові стандарти сервісу

Ми чітко дотримуємось європейських стандартів вирощування насіння. Фахівці компаній-оригінаторів здійснюють ретельний і системний супровід та контроль якості на всіх етапах вирощування і доробки насіння.

Агрономи нашої компанії постійно супроводжують і надають консультації  і рекомендації  щодо вибору гібридів, а також систем захисту і технологій їх вирощування в різних природних зонах України.

Оптимальна  собівартість

Компанія «Альфа Насіння» працює для того, щоб українські виробники могли не тільки вигідно купувати посівний  матеріал від найкращих селекціонерів світу та отримувати незмінно високі та якісні врожаї, а ще й зберігати їхню оптимальну собівартість.

Ретельний відбір матеріалу

Якість майбутнього гібриду залежить від якості відібраних батьківських ліній, їх генетичної чистоти. Відбір проводять у селекційних центрах , розташованих у спеціально визначених місцях Франції та Чилі. Представництва компаній з усього світу, в тому числі, й компанія «Альфа Насіння», надають до селекційних центрів докладну інформацію про вимоги виробників до сортів та гібридів, а, в свою чергу,  провідні селекціонери, наукові працівники, проводячи розмноження ліній, відбирають ті лінії та  гібриди, які найбільше відповідають цим вимогам і повною мірою задовольняють  потреби  виробників. 

Спеціальні умови вирощування та контроль фахівців

Місця вирощування ліній вирізняються унікальним кліматом: це гірські долини, захищені від холодних вітрів, із кількістю опадів понад 1200 мм на рік, із просторовою ізоляцією понад 10 км та можливістю використання сезону вирощування двічі на рік (влітку – Франція, взимку – Чилі). Вирощування гібридів відбувається під ретельним контролем селекціонерів та технологів. Для збереження генетики гібриду вони ретельно відбирають рослини для розмноження і запобігають засміченню посівів іншими рослинами.

Відповідність вимогам часу

Щоб крокувати в ногу з часом, потрібно перевіряти батьківські лінії на продуктивність і поліпшувати їхню якість. Поступові зміни клімату, нові шкідники та хвороби, зміни технології вирощування вимагають постійного покращення вихідного матеріалу та його відповідності умовам вирощування. Лінії  вдосконалюють кожен рік, і щороку в процесі відбору покращуються властивості гібридів. Завдяки висококласній роботі великого цеху фахівців, селекціонерів, гібриди щороку посилюють свої унікальні властивості та успішно конкурують із новими гібридами провідних компаній.

Розвиток та вдосконалення

Співпрацюючи зі світовими компаніями, Alfa Seeds тримає високу планку якості своєї продукції та сервісу, аби якнайкраще задовольняти потреби українських агровиробників та крокувати в ногу з часом. 

Орієнтація на лідерів та ексклюзивність

Щороку ми імпортуємо до України від  світових селекційних компаній оновлене та вдосконалене насіння батьківських ліній для вирощування гібридів, які представлені в каталозі.

У 2013 році було підписано ексклюзивні договори на поставку нових гібридів та ліній із трьома провідними європейськими селекційними компаніями:

- франко-чилійською PANAM Semences, що вважається лідером південноамериканського ринку соняшника та кукурудзи;

- європейською HR SMOLICE – лідером ринку кукурудзи у Польщі, які тримають 30% ринку;

- італійською ІSЕА – лідером ринку соняшника та зернових колосових культур в Італії.