Головна/Альфа Смарт Трейдинг

Альфа Смарт Трейдинг

Компанія ALFA Smart Agro приділяє значну увагу розвитку фінансових інструментів для більш тісної взаємодії з агровиробниками. На початку 2018 року ALFA Smart Agro запустила роботу напрямку торгівлі с/г продукцією та програму зустрічних поставок – закупку с/г продукції в рахунок постачання ЗЗР та мікродобрив.

Програма передбачає як дочасне закриття існуючих заборгованостей за поставлені ЗЗР та мікродобрива, так і оплату майбутніх поставок ЗЗР/мікродобрив ALFA Smart Agro за рахунок вашої продукції. Для кожного такого договору буде індивідуальний підхід та індивідуальний розрахунок ціни на с/г продукцію. Крім цього, якщо ви бажаєте продати додаткову кількість продукції, ми також готові її закуповувати на всіх вище зазначених базисах.

Також можемо запропонувати укладання договорів в іноземній валюті. Це означатиме для вас поставку в режимі експорту. Нещодавно компанія ALFA Smart Agro отримала сертифікат на відповідність вимогам ISCC, що надає нам конкурентні переваги на Європейському ринку та можливість запропонувати кращу ціну українським виробникам кукурудзи та ріпаку.

ISCC_CERTIFICATE-1.jpg

Якщо ви бажаєте експортувати продукцію, але у вас немає досвіду як це організувати, ми можемо допомогти у цьому.

З питань співпраці звертайтеся до наших фахівців:

+38 (050) 437 30 27 Тесляк Богдан 

bogdan.teslyak@alfasmartagro.com

+38 (050) 441 25 67 Риженко Андрій

andriy.ryzhenko@alfasmartagro.com


НАШІ ПЕРЕВАГИ

info_trading.jpg