Головна/Альфа Смарт Трейдинг

Альфа Смарт Трейдинг

Компанія ALFA Smart Agro приділяє значну увагу розвитку фінансових інструментів для більш тісної взаємодії з агровиробниками. На початку 2018 року ALFA Smart Agro розпочала роботу напрямку торгівлі с/г продукцією та програму зустрічних поставок – закупку с/г продукції в рахунок постачання ЗЗР та мікродобрив.

Програма передбачає як дочасне закриття існуючих заборгованостей за поставлені ЗЗР та мікродобрива, так і оплату майбутніх поставок ЗЗР/мікродобрив ALFA Smart Agro за рахунок вашої продукції. Для кожного такого договору буде індивідуальний підхід та індивідуальний розрахунок ціни на с/г продукцію. Крім цього, якщо ви бажаєте продати додаткову кількість продукції, ми також готові її закуповувати на всіх вище зазначених базисах.

Також можемо запропонувати укладання договорів в іноземній валюті. Це означатиме для вас поставку в режимі експорту. Нещодавно компанія ALFA Smart Agro підтвердила сертифікацію ISCC, що надає нам конкурентні переваги на європейському ринку та можливість запропонувати кращу ціну українським виробникам кукурудзи та ріпаку.

Сертифікат ISCC_ALFA Smart Agro.jpg

Якщо ви бажаєте експортувати продукцію, але у вас немає досвіду як це організувати, ми можемо допомогти у цьому.

З питань співпраці:

+38 (050) 441 25 67 Риженко Андрій

andriy.ryzhenko@alfasmartagro.com


НАШІ ПЕРЕВАГИ

info_trading.jpg