Головна/Альфа Смарт Трейдинг

Альфа Смарт Трейдинг

Компанія ALFA Smart Agro приділяє значну увагу розвитку фінансових інструментів для більш тісної взаємодії з агровиробниками. На початку 2018 року ALFA Smart Agro запустила роботу напрямку торгівлі с/г продукцією та програму зустрічних поставок – закупку с/г продукції в рахунок постачання ЗЗР та мікродобрив.

Програма передбачає як дочасне закриття існуючих заборгованостей за поставлені ЗЗР та мікродобрива, так і оплату майбутніх поставок ЗЗР/мікродобрив ALFA Smart Agro за рахунок вашої продукції.

Наші переваги:

  1. Ми купуємо вашу продукцію (в рахунок оплати ЗЗР) по найвищих ринкових цінах на день угоди. При обсягах угоди понад 5 млн.грн можлива додаткова премія до ринкової ціни.
  2. ALFA Smart Agro є надійним контрагентом з бездоганною репутацією, тому за вашу продукцію ви отримаєте ЗЗР найкращої якості та у встановлені терміни.
  3. Ми працюємо з широким асортиментом продукції в рахунок оплати ЗЗР виробництва ALFA Smart Agro: основні культури (наприклад, пшениця, кукурудза, ріпак, соя), нішеві культури (горох, просо, гірчиця, льон та ін.) і додатково цукор.

Додатковою перевагою є можливість укладання угод на різних базисах поставки:

1) господарств та ваших складів;
2) на сертифікованих і зручних для вас елеваторах;
3) з доставкою до порту.

Для кожного такого договору буде індивідуальний підхід та індивідуальний розрахунок ціни на с/г продукцію.

Крім цього, якщо ви бажаєте продати додаткову кількість продукції, ми також готові її закуповувати на всіх вище зазначених базисах. Додатково можуть бути запропоновані валютні ціни. Це означатиме для вас поставку в режимі експорту.

Якщо ви бажаєте експортувати продукцію, але у вас немає досвіду як це організувати, ми можемо допомогти у цьому.

З питань співпраці звертайтеся до наших фахівців:

Тесляк Богдан

+38 (050) 437 30 27

bogdan.teslyak@alfasmartagro.com

Риженко Андрій

+38 (050) 441 25 67

andriy.ryzhenko@alfasmartagro.com