Головна/Про компанію/Новини та події/Агропросперіс Банк запроваджує парт...

Агропросперіс Банк запроваджує партнерські кредити для клієнтів ALFA Smart Agro

Новини та події

03.03.2021

Агропросперіс Банк впроваджує партнерську кредитну програму для клієнтів ALFA Smart Agro. Господарства мають можливість придбати засоби захисту рослин та мікродобрива ALFA Smart Agro на пільгових кредитних умовах: без застави та за зниженими відсотковими ставками.

Таким чином Агропросперіс Банк став вже п'ятою фінансовою установою, де діють спеціальні умови фінансування для клієнтів ALFA Smart Agro. Партнерські програми також реалізують ОТП Банк, ПроКредит Банк, Альфа-Банк та Raiffeisen Bank Aval.

Агропросперіс Банк пропонує агровиробникам фінансування на таких умовах:

  • без застави: 3% річних на 1-5 місяців та 16,10% річних на 6-12 місяців;
  • якщо забезпеченням є майно або аграрна розписка: 0,01% на 1-5 місяців та 15,20% на 6-12 місяців.
Компанія ALFA Smart Agro прагне, щоб агровиробники мали великий вибір інструментів, які допомагають оптимально розподіляти фінансові ресурси – особливо, коли всі активно готуються до весняно-польових робіт. Саме тому ми постійно впроваджуємо нові партнерські програми, які відкривають для господарств додаткові можливості. 

Агропросперіс Банк – фінансова установа, що спеціалізується на фінансуванні малих і середніх агровиробників. Ви можете стати учасником партнерської програми, якщо обробляєте від 100 га землі, маєте досвід у сільському господарстві від трьох років та вирощуєте основні експортні культури – пшеницю, кукурудзу, соняшник, сою і ріпак.

Партнерська програма ALFA Smart Agro з Агропросперіс Банком вже діє. Щоб дізнатися про її детальні умови, будь ласка, звертайтеся за телефонами 067-112-18-56, 066-000-36-98.

Усі новини та події