Головна/Про компанію/Новини та події/Фінансовим директором ALFA Smart Ag...

Фінансовим директором ALFA Smart Agro призначено Олександра Демчука

Новини та події

13.12.2021

До команди топ-менеджменту ALFA Smart Agro на позицію CFO приєднався Олександр Демчук. Як фінансовий директор він відповідатиме за впровадження фінансової стратегії відповідно до бізнес-цілей компанії.

Олександр Демчук близько 10 років був фінансовим директором компанії Vitmark і понад 3 років – транспортного холдингу «Євротермінал». Також має великий досвід роботи в Ernst & Young Ukraine. За ефективне управління операційними ресурсами та впровадження нових інструментів мінімізації валютних ризиків у 2014 році Олександр Демчук увійшов до топ-50 найкращих CFO України.

«Компанія ALFA Smart Agro динамічно розвивається і посилює лідерські позиції на ринку ЗЗР України. Тому серед наших пріоритетів – інвестиційна політика, а також ефективне довгострокове прогнозування та планування. Є великий потенціал для зміцнення фінансової стійкості ALFA Smart Agro і подальшого росту у різних напрямках діяльності компанії», – зазначає Олександр Демчук

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів.

У портфелі компанії 83 продукти – інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість розробок ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів.

Усі новини та події