Головна/ALFA Production/Завод

Завод

Для забезпечення високої якості власної продукції та контролю на всіх етапах виробництва компанія ALFA Smart Agro відкрила власний завод в Україні.

Територія заводу разом з прилеглою територією складає близько гектара. Таке розумне використання площі можливо тільки при залученні до виробництва сучасних технологій. Ми обладнали завод найкращим європейським, індійським та китайським устаткуванням, завдяки чому ALFA Smart Agro  має можливість постачати якісний продукт за розумною ціною.

Виробництво мікродобрив і засобів захисту рослин складається з трьох основних ділянок:

  1. цех водних розчинів (виробництво гербіцидів, десикантів та мікродобрив);
  2. цех ЗЗР у формі концентратів суспензій (4 виробничі лінії, які призначені для окремого виробництва 4 типів продуктів - фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів та протруйників);
  3. виробництво ЗЗР в формі концентратів емульсій (введення в експлуатацію планується в 2017 році)

Виробничі потужності заводу на сьогодні становлять близько 12 тисяч тон продукції на рік. Висока продуктивність та безпечність виробництва зумовлені низкою факторів, які були враховані в проекті заводу та успішно реалізовані при його будівництві:

  • Багато операцій на виробництві автоматизовані, що значно полегшує роботу системи. Людина потрібна тільки для того, щоб контролювати електрообладнання та процес фасування продуктів.
  • Технології виробництва повністю адаптовані до того обладнання, яке встановлено на заводі. Це дозволило збільшити продуктивність за рахунок інтенсифікації виробництва і використання змінності.
  • На заводі широко застосовуються енергозберігаючі технології. Теплом, яке виділяє технологічне обладнання, в холодну пору року обігріваються приміщення.
  • Промислова каналізація на заводі відсутня, оскільки жодних стоків у процесі виробництва не утворюється. Всі залишки виробництва транспортуються для утилізації на ліцензовані державою підприємства.
  • Багатофункціональне обладнання від кращих світових виробників і сучасні способи очищення повітря зводять до мінімуму можливі викиди в атмосферу.

- Багатофункціональне обладнання від кращих світових виробників і сучасні способи очищення повітря зводять до мінімуму можливі викиди в атмосферу.