Головна/ALFA Science/Хімічна лабораторія

Хімічна лабораторія

Найсучасніша хімічна лабораторія ALFA Smart Agro розробляє та вдосконалює формуляції препаратів та шукає нові унікальні комбінації пост-патентних діючих речовин для створення нових розумних засобів захисту рослин.

Кожен продукт в процесі розробки проходить понад 10 видів тестів: на поверхневий натяг розчину, розмір часток діючої речовини в суспензійних препаратах, чутливість до зміни температури, в'язкість та інші. Для цього наші досвідчені науковці використовують найсучасніше дослідницьке обладнання:

  • рідинний хроматограф;
  • лазерний аналізатор розміру часток;
  • спектрограф;
  • віскозіметр;
  • різноманітні прилади для визначення електропровідності розчинів, вимірювання поверхневого натягу та ін.

Базуючись на науковому досвіді та за допомогою сучасних технологій ALFA Smart Agro планує впровадження ще багатьох розумних ЗЗР, які не матимуть аналогів в Україні.

При розробці та контролі якості продукції ALFA Smart Agro керується українським законодавством та дотримується міжнародних стандартів. Це, зокрема, вимоги ЄС і ООН, нормативи, що діють у Великій Британії, Німеччині та США, міжнародні промислові стандарти. Також ALFA Smart Agro враховує  рекомендації CIPAC (Міжнародної Аналітичної Ради з пестицидів), що включають 193 показники якості продуктів.