Головна/Фермерське фасування/Підробка

Підробка продуції ALFA Smart Agro

Шановні клієнти та партнери! 

В компанію ALFA Smart Agro надходять багаточисельні повідомлення про виявлення підробок на препарат Наповал. В зв’язку з цим просимо звернути увагу на наступне: 

Придбати препарат оригінального виробництва можливо лише у офіційних дистриб’юторів компанії.

ALFA Smart Agro не виробляє препарати в ампулах, таблетках, та капсулах!

Тому все, що пропонуватимуть на ринку невідповідної фасовки, є підробкою. Такі препарати містять хімічні речовини невідомого походження і якості, які не тільки не відповідають оригінальному складу препарату, але є дуже небезпечними для всіх, хто контактує з такою продукцією! 

Повідомляємо, що за фактом виявлених підробок препарату Наповал почали порушуватись кримінальні провадження та на даний час проводяться слідчі дії. Всі справи будуть передані на розгляд до Генеральної прокуратури України. Крім того, наша компанія планує стягнути з винних осіб збитки, завдані такими протиправними діяннями. Всі випадки виробництва, продажу та розповсюдження таких препаратів, що будуть виявлені в подальшому, будуть передані в правоохоронні органи для слідства та покарання винних згідно чинного законодавства.

Якщо у Вас є інформація, що стосується підробки препаратів компанії  ALFA Smart Agro, просимо повідомляти за телефоном (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів в Україні):

 0 800 505 542