Головна/Про компанію/Медіа/ЗМІ про нас/Інноваційні протруйники ALFA Smart...

Інноваційні протруйники ALFA Smart Agro для захисту зернових: Авіценна та Командор Гранд

22.07.2019
Інфекції та збудники грибних захворювань чатують на культурні рослини звідусіль. Частина з них зберігається в ґрунті (не залежно від того, на скільки правильно дотримується сівозміна), частина – інфікує посіви з падалиці попередника та рослинних решток. А ще близько 60-ти збудників різних хвороб можуть зберігатися на поверхні насіння, у перикарпію, та навіть у зародку, як летюча сажка, наприклад.
авіценна 1.png

Щоб надійно захистити насіння від хвороб та шкідників і забезпечити здорові рівномірні сходи, спеціалісти ALFA Smart Agro створили інноваційні протруйники, які в комплексному поєднанні здатні закласти надійний фундамент для вашого майбутнього врожаю.

Авіценна – нова формула оздоровлення культур

Авіценна® (тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л) – сучасний трикомпонентний фунгіцидний протруйник найширшого спектру дії. Завдяки поєднанню трьох діючих речовин з різних хімічних класів і з різним механізмом дії він дозволяє проконтролювати всі види інфекцій, які загрожують зерновим та знищити інфекцію на поверхні насіння, всередині насіння та в ґрунті.

Тебуконазол, одна з діючих речовин препарату, належить до хімічного класу триазолів, та, як показують численні дослідження, найкраще контролює сажкові хвороби. Прохлораз – контактно- системна діюча речовина із групи імідазолів, проявляє високу ефективність проти всіх видів кореневих гнилей. Крім цього, тривалий період напіврозпаду дозволяє не тільки знезаразити поверхню насінини, а й ґрунт навколо цієї насінини. Крезоксим-метил розширює спектр біологічної ефективності, зводить нанівець ймовірність розвитку резистентності, проявляє ріст стимулюючу дію, зменшує чутливість культури до стресових умов.

Таким чином, Авіценна® забезпечує контроль практично всіх хвороб насіння, проростків і сходів зернових культур, та перших хвиль аерогенних інфекцій. Препарат успішно захищає від таких поширених і небезпечних хвороб, як тверда та летюча сажка, фузаріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, снігова пліснява, фузаріоз сходів, септоріоз, гельмінтоспоріози ячменю та ін.

Як показують дослідження, проведені спеціалістами ALFA Smart Agro на базі господарств клієнтів, застосування протруйника Авіценна® забезпечує швидке проростання та рівномірність здорових сходів, що позитивно впливає на кількісні та якісні показники майбутнього врожаю. Це вкрай важливо, особливо за пізніх строків посіву.


Порівняння динаміки розвитку озимої пшениці, насіння якої було оброблено Авіценною та іншим протруйникомПорівняння динаміки розвитку озимої пшениці, насіння якої було оброблено Авіценною та іншим протруйником
Однак, окрім грибних захворювань, посівам зернових також загрожують ґрунтові та наземні шкідники. Зупинити їх наступ допоможе ще один продукт ALFA Smart Agro.

Командор Гранд – прихований захист подвійної дії

Командор Гранд® – інноваційний двокомпонентний інсектицидний протруйник, до складу якого входять імідаклоприд, 500 г/л та альфа-циперметрин, 50 г/л. Окрім того, що ці діючі речовини належать до різних хімічних класів, вони мають різні показники розчинності у воді. Розчинність імідаклоприду становить 610 мг/л, в той час, як розчинність альфа-циперметрину – лише 4 мг/л. Завдяки цьому вони забезпечують різний вплив та різну дію.

Імідаклоприд швидко проникає в рослину і забезпечує надійний захист наземних сходів. Комаха гине одразу, як тільки пошкодить листок. Альфа-циперметрин, навпаки, розташовується довкола насінини і оберігає її від ґрунтових шкідників.

Таким чином препарат забезпечує тривалий дієвий захист насіння та сходів від основних наземних та ґрунтових шкідників, у тому числі гусениці озимої совки, личинки хлібного туруна, дротяники, п’явиці, попелиці, злакові мухи, цикади, хлібні блішки.

авіценна 4.png

В комплексі ці два препарати від ALFA Smart Agro – Авіценна® та Командор Гранд® – здатні гарантувати надійний захист насіння та сходів, що є запорукою для майбутнього врожаю.

15.07-ред.jpg

https://superagronom.com/blog/550-innovatsiyni-protruyniki-alfa-smart-agro-dlya-zahistu-zernovih
ЗМІ про нас