Головна/ALFA Partnership/Agro Education/Дні поля

Дні поля

Сила розумних рішень, або Як аграрію скласти кубик Рубіка

18.07.2019
Завбачливі господарі готуються до нової посівної, коли на полях ще дозріває врожай. Придивитися собі нові актуальні препарати і ефективні системи захисту мали змогу аграрії, які побували на нещодавньому Дні поля компанії ALFA Smart Agro. Ця зустріч на Київщині у селі Черкас Білоцерківського району проходила під гаслом «Сила розумних рішень».

ALFA Smart Fest: як «зростають» розумні рішення для захисту рослин

09.07.2018
Дрон-обприскувач та повітряні обстеження полів. Презентація останніх наукових досягнень у захисті рослин. Яскраві хімічні досліди із ЗЗР, які відбуваються практично посеред поля. Багато музики, конкурсів і фото із друзями. Таким нас зустрів ALFA Smart Fest — фестиваль розумних рішень у захисті рослин, який відбувся 19 червня у Київській області.

Аграрії зі всієї країни на Днях Поля ALFA Smart Agro

31.07.2017
21-22 червня ALFA Smart Agro провела Дні поля «Формула врожайності», які відвідали більш ніж 300 агровиробників з різних куточків України. Впродовж трьох днів вони знайомилися з діяльністю компанії, її продуктами та прагнули віднайти кожен свою, ідеальну, формулу врожайності. Для цього аграріям були створені всі необхідні умови:  вони не тільки проінспектували результати дії різних систем захисту на дослідно-демонстраційному центрі у Київській області, але й відвідали Білоцерківський завод препаративних форм.

Фініш "Формули врожайності" - День Поля в Київській області!

11.07.2016
31 червня 2016 року біля села Ксаверівка пройшов фінал кваліфікаційних заїздів "Формули врожайності" - останній в цьому році День Поля нашої компанії. Цей захід був надзвичайно цікавим, тому що саме в цьому дослідно-демонстраційному центрі нашим гостям було презентовано найбільшу кількість дослідів з використання різних технологій захисту польових культур - майже 30!

Ралі "Формула врожайності" вже в Дніпропетровській області!

24.06.2016
«Формула врожайності» - так ми назвали Дні Поля у 2016 році, бо дуже сподіваємось, що з нашими препаратами кожне господарство знайде свою формулу багатого врожаю. Окрім того, стилістика заходу, подібна до «Формули-1», сподобалась всім присутнім. Не стали виключенням і гості, що зібрались у Дніпропетровській області, де 23 червня відбувся наш День Поля.

21 червня пройшов наш День Поля на Черкащині

23.06.2016
21 червня 2016 року пройшов День Поля «Формула врожайності» в Черкаській області близько села Байбузи. Головною метою заходу було зібрати спеціалістів господарств та представників аграрного бізнесу, щоб ознайомити їх з нашими досягненнями в сфері захисту рослин. Окрім того, на Дні Поля освітлювалась актуальна для господарств інформація щодо сучасних захворювань рослин та особливостей боротьби з ними.

День поля-2016 в Миколаївській області!

20.06.2016
17 червня відбувся другий захід, який ми організували для наших існуючих та потенційних клієнтів – День Поля «Формула врожайності» в Миколаївській області (смт Баштанка)! Незвичний формат події в стилі «Формула-1» прийшовся, як кажуть, до душі багатьом нашим гостям, адже це зазвичай чоловіки.