Головна/ALFA Partnership/Agro Education/Дні поля

Дні поля

Аграрії зі всієї країни на Днях Поля ALFA Smart Agro

31.07.2017
21-22 червня ALFA Smart Agro провела Дні поля «Формула врожайності», які відвідали більш ніж 300 агровиробників з різних куточків України. Впродовж трьох днів вони знайомилися з діяльністю компанії, її продуктами та прагнули віднайти кожен свою, ідеальну, формулу врожайності. Для цього аграріям були створені всі необхідні умови:  вони не тільки проінспектували результати дії різних систем захисту на дослідно-демонстраційному центрі у Київській області, але й відвідали Білоцерківський завод препаративних форм.

Фініш "Формули врожайності" - День Поля в Київській області!

11.07.2016
31 червня 2016 року біля села Ксаверівка пройшов фінал кваліфікаційних заїздів "Формули врожайності" - останній в цьому році День Поля нашої компанії. Цей захід був надзвичайно цікавим, тому що саме в цьому дослідно-демонстраційному центрі нашим гостям було презентовано найбільшу кількість дослідів з використання різних технологій захисту польових культур - майже 30!

Ралі "Формула врожайності" вже в Дніпропетровській області!

24.06.2016
«Формула врожайності» - так ми назвали Дні Поля у 2016 році, бо дуже сподіваємось, що з нашими препаратами кожне господарство знайде свою формулу багатого врожаю. Окрім того, стилістика заходу, подібна до «Формули-1», сподобалась всім присутнім. Не стали виключенням і гості, що зібрались у Дніпропетровській області, де 23 червня відбувся наш День Поля.

21 червня пройшов наш День Поля на Черкащині

23.06.2016
21 червня 2016 року пройшов День Поля «Формула врожайності» в Черкаській області близько села Байбузи. Головною метою заходу було зібрати спеціалістів господарств та представників аграрного бізнесу, щоб ознайомити їх з нашими досягненнями в сфері захисту рослин. Окрім того, на Дні Поля освітлювалась актуальна для господарств інформація щодо сучасних захворювань рослин та особливостей боротьби з ними.

День поля-2016 в Миколаївській області!

20.06.2016
17 червня відбувся другий захід, який ми організували для наших існуючих та потенційних клієнтів – День Поля «Формула врожайності» в Миколаївській області (смт Баштанка)! Незвичний формат події в стилі «Формула-1» прийшовся, як кажуть, до душі багатьом нашим гостям, адже це зазвичай чоловіки.