Головна/Agro Education

Agro Education

Протягом багатьох років компанія «ALFA Smart Agro» набувала знання та досвід в сфері захисту рослин. Наші фахівці продовжують вдосконалюватись, але ми з радістю ділимося вже отриманими знаннями з партнерами та клієнтами.

AGRO EDUCATION — це сукупність активностей, які спрямовані, по-перше, на інформаційну підтримку дистриб’юторів та споживачів та, по-друге, на укріплення зв’язків з сільгоспвиробниками. Саме це дозволяє нам відчувати потреби ринку, ефективно реагувати на проблеми, з якими стикаються аграрії, та надавати їм всі необхідні ресурси для реалізації розумних рішень в агрономії.

i02.png

Дні поля

Щорічні заходи, які проводяться з метою ознайомлення клієнтів та партнерів з ефективними схемами захисту, новими продуктами компанії та інноваційними розробками. Також на Днях Поля обговорюються особливості захисту рослин в різних кліматичних зонах країни та за різних погодних умов. Кожен учасник Дня Поля має можливість отримати корисну інформацію щодо вирощування своїх культур, поставити запитання фахівцям та розповісти про власний досвід в використанні ЗЗР.

i04.png

Демо-поле онлайн

Інтерактивний сервіс нашого сайту. Його метою є демонстрація польових дослідів із застосування наших препаратів, які відбуваються протягом року в Україні. Завдяки цьому сервісу ви можете слідкувати за всіма етапами дослідів від протруювання насіння до збору врожаю. Якщо вас цікавлять досліди по конкретному препарату, в вашій кліматичній зоні чи по окремій культурі, рекомендуємо скористатися зручними фільтрами.

i05.png

Енциклопедія шкідливих об’єктів

Інформаційний ресурс, в якому ви знайдете детальну інформацію про шкідливі об’єкти, з якими стикаються сільгоспвиробники в Україні: хвороби, шкідники та бур’яни. Зверніть увагу, що наприкінці опису того чи іншого шкідливого об’єкта ви побачите посилання на препарати ALFA Smart Agro, які допоможуть його контролювати. Так ви можете швидко та зручно визначити, які продукти будуть корисні саме на вашому полі.

i03.png

Зимові семінари

В зимовий період саме час зайнятися навчанням, ознайомленням з новинками ринку, вдосконаленими схемами захисту та підвести підсумки щодо минулого сезону. Для цього ми щорічно організовуємо зимові семінари, на яких збираємо наших партнерів та споживачів. Презентації нових продуктів, аналіз ефективних схем захисту, які були випробувані в останні сезони, детальна інформація щодо існуючих чи можливих загроз високим врожаям та методи боротьби з ними — це тільки частина того, про що ви можете дізнатися, відвідавши зимові семінари ALFA Smart Agro.