Головна/Про компанію/Медіа/ЗМІ про нас/Кантаріс: захищає майбутній врожай...

Кантаріс: захищає майбутній врожай з насінини!

29.07.2019
Для кожного аграрія новий виробничий сезон розпочинається, коли на полях завершується дозрівання врожаю. Треба врахувати виклики цього сезону, оцінити правильність прийнятих рішень, та покласти цінні уроки в скарбничку свого досвіду.

Кожен, хто проводив такий зріз, розуміє, що добрий старт та дружні рівномірні сходи – це запорука майбутнього успіху. Звичайно, хвороби та шкідники чатують на культури протягом всього періоду їх вегетації, однак якщо вони атакували на старті, то сподіватися на рекордний врожай не доводиться.

Саме тому етап протруювання насіння є вкрай важливим у схемі захисту зернових. Розуміючи це спеціалісти компанії ALFA Smart Agro створили новий фунгіцидно-інсектицидний протруйник, аналогів якого немає на ринку України. Препарат поєднує в собі три діючі речовини (тіаметоксам, 250 г/л + прохлораз, 150 г/л + флутріафол, 50 г/л), які забезпечують комплексний захист насіння зернових.

кантаріс 1.jpg

На створення цього продукту науковців компанії ALFA Smart Agro надихнуло бажання запропонувати один препарат, який би міг водночас контролювати всіх основних шкідників, та захищати насіння від розповсюджених грибних захворювань. Кілька років тривали досліди, під час яких вчені тестували різні діючі речовини в різних комбінаціях, доки нарешті не винайшли оптимальну формулу фунгіцидно-інсектицидного протруйника Кантаріс®. Зупинимося детально на унікальних перевагах препарату.

Тривала інсектицидна дія як на поверхні, так і в ґрунті

Тіаметоксам у складі протруйника Кантаріс® контролює таких поширених та небезпечних для сходів шкідників, як хлібна жужелиця, попелиці, злакові мухи, дротяники тощо.

Потрапляючи в ґрунт з обробленим посівним матеріалом, тіаметоксам частково вивільняється під дією ґрунтової вологи і утворює захисну зону довкола насіння. Таким чином, загибель комах-шкідників настає після контакту з обробленими насінинами та з ґрунтом довкола них. Окрім цього, Кантаріс® знищує і наземних шкідників, які гинуть під час спроби поживитися сходами культури.

Висока розчинність тіаметоксаму у воді (4100 мг/л при +20 °C) гаранту блискавичне проникнення препарату в рослину. А тривале збереження його у високій концентрації забезпечується тим, що у процесі метаболізму тіаметоксаму утворюється клотіанідин, який також є інсектицидом. У результаті цього захисна дія препарату подовжується і може тривати до 160 днів.

Надійний фунгіцидний захист від всіх поширених хвороб

Фунгіцидну дію протруйника Кантаріс® забезпечують флутріафол та прохлораз. Прохлораз належить до контактних діючих речовин. Він знезаражує поверхню насінини та ґрунт довкола неї, забезпечуючи локальну дезінфекцію від збудників хвороб. Флутріафол належить до хімічного класу триазолів і має контактну й системну активність. Період напіврозпаду в ґрунті цієї діючої речовини становить 405 днів, а тому вона захищає насіння навіть від тих збудників, які не одразу проявили свою активність. Разом вони забезпечують швидку лікувальну та тривалу профілактичну фунгіцидну дію.

Пробіт аналіз кантаріс альтернаріоз 1 лт-ред.jpg  

Ефективність Кантарісу® проти альтенаріозу 

Пробіт аналіз кантаріс фузаріоз 1 лт-ред.jpg  

Ефективність Кантарісу® проти фузаріозу 

Таким чином застосування протруйника Кантаріс® на озимих та ярих зернових культурах забезпечує комплексний захист насіння та сходів від шкідників та хвороб.

  • препарат демонструє 100% ефективність проти летючої сажки,
  • знищує збудників інших сажкових хвороб,
  • надійно стримує снігову плісняву,
  • контролює кореневі гнилі,
  • має посилену дію проти фузаріозу,
  • знищує хлібну жужелицю, попелицю, злакову муху та ін.,
  • зменшує кількість личинок ковалика в сівозміні.
Окрім того, за рахунок антистресової дії тіаметоксаму, оброблене протруйником насіння та молоді сходи культури мають більшу стійкість до стресових погодній умов, таких як посуха та заморозки.

Таким чином, використання багатокомпонентного протруйника, діючі речовини якого підсилюють і доповнюють ефективність один одного, дозволяє за однократного застосування вирішити цілий ряд проблем та захистити ваші сходи від комплексу хвороб і шкідників.

кантаріс 4.jpg

https://superagronom.com/blog/556--zahischayemo-maybutniy-vrojay-z-nasinini

ЗМІ про нас