Головна/Про компанію/Новини та події/ALFA Smart Agro – партнер конгресу...

ALFA Smart Agro – партнер конгресу Sugar World 2018

Новини та події

16.02.2018
Компанія ALFA Smart Agro стала партнером конгресу Sugar World 2018, який відбудеться 1 березня. Серед спікерів заходу – Сергій Кнечунас, кандидат с.-г. наук, директор з розвитку і управляння портфелем продуктів ALFA Smart Agro.

ALFA Smart Agro підтримує проведення цукрового конгресу вже другий рік поспіль. Посівні площі цукрових буряків в Україні стабільно ростуть. Відповідно, росте і потреба у якісних препаратах для ефективного захисту цієї культури. У своєму асортименті ALFA Smart Agro має багато препаратів, які довели свою результативність, і своїми рекомендаціями фахівці компанії завжди охоче діляться з виробниками.

Сергій Кнечунас виступить під час окремої секції «Технологія виробництва цукрових буряків».

«Виробники цієї культури добре знають, що навіть незначна забур’яненість здатна зменшити врожайність на 10-50%. Що стосується хвороб, то у вологі роки в Україні вони псували до 50% врожаю. А заселення шкідників можуть знищити посіви навіть на 100%. Вирішальну роль відіграє правильно підібрана система захисту», – зазначає Сергій Кнечунас.

За його словами, рекомендації щодо систем захисту для цукрових буряків науковці ALFA Smart Agro оновлюють щороку. Так, у 2018 році на ринок виходять декілька нових препаратів, які демонструють підвищену ефективність при застосуванні на цукрових буряках:
  • грамініцид Кайман – забезпечує контроль практично всіх видів злакових бур’янів, знищує як надземну частину, так і кореневище бур’яна, а також володіє підвищеною селективністю;
  • інсектицид Разит – унікальне поєднання трьох інсектицидних діючих речовин із різними властивостями, що забезпечує швидку і пролонговану дію та надає антистресовий захист для культури.
  • У виставковій зоні Sugar World 2018 учасники заходу матимуть можливість детально ознайомитися з продуктами ALFA Smart Agro та отримати фахові поради від практикуючих агрономів.

    IMG_1224.JPG   IMG_1107.JPG
    Посіви цукрових буряків у дослідно-демонстраційному центрі ALFA Smart Agro, Київська обл., 2017 р.

Усі новини та події