Головна/Про компанію/Новини та події/ALFA Smart Agro планує розпочати ек...

ALFA Smart Agro планує розпочати експорт до Молдови

Новини та події

16.02.2021

12 препаратів ALFA Smart Agro успішно пройшли випробування та отримали свідоцтва про реєстрацію у Молдові. Протягом року компанія планує розпочати експорт до цієї країни.

В Молдові були зареєстровані 1 фунгіцидний протруйник, 2 інсектициди, 4 фунгіциди, а також 5 гербіцидів. Переважна більшість продуктів призначені для застосування у системах захисту пшениці. Окремі препарати – для внесення на посівах соняшнику та ріпаку. 

Загалом біологічні випробування та реєстрація продуктів ALFA Smart Agro в Молдові тривали близько двох років. Усі препарати, за висновками наукових установ, продемонстрували високу ефективність у своїх сегментах.

Вихід на нові ринки – це логічний і запланований етап розвитку компанії ALFA Smart Agro. Ми вивчили особливості вирощування сільськогосподарських культур в Молдові і сформували лінійку продуктів, які відповідають потребам агровиробників. Препарати ALFA Smart Agro зможуть якісно підвищити ефективність систем захисту у регіоні”, – говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Препарати, які ALFA Smart Agro планує експортувати, добре відомі в Україні високою ефективністю. Це, наприклад, інноваційний фунгіцидний протруйник Авіценна, фунгіцид ДОК Про, гербіцид Хаммер Дуо.

Нині ALFA Smart Agro формує дистриб’юційну мережу в Молдові і відкрита до пропозицій щодо співпраці, які можна відправити на e-mail: info@alfasmartagro.com.

Усі новини та події