Головна/Про компанію/Новини та події/ALFA Smart Agro стала переможцем на...

ALFA Smart Agro стала переможцем найпрестижнішої премії у галузі захисту рослин!

Новини та події

13.11.2019

12 листопада у Лондоні відбулося визначення та нагородження переможців міжнародної премії Crop Science Awards 2019 (Agrow Awards), яку проводить міжнародна агенція Agrow, підрозділ світового лідера з аналітики Informa. Переможцем премії вперше в історії стала українська компанія ALFA Smart Agro.

   ALFA Smart Agro.jpg

ALFA Smart Agro отримала перемогу у номінації «Найкраща компанія з регіону, що зростає» (Best Company from an Emerging Region). В цій категорії відзначають команди, які зробили найбільший вклад у розвиток галузі засобів захисту рослин у своєму регіоні. Судді міжнародної премії Crop Science Awards 2019 високо оцінили стратегію розвитку ALFA Smart Agro, яка фокусується на розробці нових продуктів та інновації в формуляціях.

«Стратегія розвитку ALFA Smart Agro – це пошук нових рішень, які відзначаються, в першу чергу, зручністю застосування, швидкістю дії та високою ефективністю в полі, – зазначив голова наглядової ради компанії та власник ALFA Smart Agro Борис Тодоров. – Для нас це дуже висока оцінка – бути серед кращих компаній з усього світу та перемогти в номінації, де разом з нами змагалися інноваційні та технологічні компанії з різних країн та регіонів. Це підтверджує правильність нашого шляху та надихає на нові досягнення. Я вдячній усій команді ALFA Smart Agro за те, що ми разом створюємо найбільш динамічну та інноваційну компанію у Європі».

За 4 роки компанія ALFA Smart Agro оновила портфель продуктів на 50% та випустила на ринок 25 інноваційних препаратів, 9 із яких з’явилися у 2018 році. Сьогодні 24 інноваційні препарати ALFA Smart Agro захищені патентами. Три технології компанія патентує в Європі за міжнародною процедурою. Такий підхід дозволив швидко завоювати довіру аграріїв України та збільшити свою присутність на ринку, що й відзначили судді міжнародної премії Crop Science Awards 2019.

Winner Best Company from an Emerging Region.jpg

Окрім перемоги у номінації «Найкраща компанія з регіону, що зростає», ALFA Smart Agro увійшла до фіналу премії у номінації «Найкраща інновація в формуляції» (Best Formulation Innovation). Цю відзнаку присуджують за революційні рішення у пошуку нових формуляцій і сполук, а також найзначніші інновації в формуляції агрохімічних та біологічних препаратів, які призводять до покращення безпеки користувачів, зменшення негативного впливу на довкілля та підвищення ефективності продукту.

Вихід до фіналу у цій номінації компанії ALFA Smart Agro забезпечила технологія Smart CompleX, яка дозволяє зменшити пестицидне навантаження на ґрунт та довкілля, а також має ряд технологічних переваг.

«Технологія Smart CompleX повністю змінює підхід до виробництва формуляцій з використанням прохлоразу. Вона дозволяє легко та ефективно виготовляти препарати у формуляції концентрат суспензії і забезпечує стабільну та ефективну дію прохлоразу. Сьогодні ця технологія використовується при виробництві інноваційних протруйників ALFA Smart Agro Кантаріс та Авіценна», – розповів автор унікальної технології, директор з розробки формуляцій продуктів ALFA Smart Agro Мортен Педерсен.

 Best formulation innovation.jpg

Нагорода Agrow Awards була заснована у 2007 році і до сьогодні вважається найпрестижнішою відзнакою у сфері захисту рослин. Вона створена, щоб відзначити компанії, які запропонували найвизначніші інновації та зробили вагомий вклад у розвиток галузі в цілому. Авторитетне журі, до складу якого входять незалежні експерти, визначає переможців серед претендентів з усього світу. Цього року премію присуджували у 14-ти номінаціях. Повний перелік переможців та фіналістів у кожній із номінацій доступний для перегляду на офіційному сайті організаторів

Сертифікат.jpg

 


Усі новини та події