Головна/Про компанію/Новини та події/Банк Кредит Дніпро став шостим укра...

Банк Кредит Дніпро став шостим українським банком, який запровадив партнерські кредити для клієнтів ALFA Smart Agro

Новини та події

30.04.2021

Банк Кредит Дніпро та компанія ALFA Smart Agro розробили доступну партнерську програму для фінансування аграрних підприємств на купівлю засобів захисту рослин та мікродобрив. Отримати пільгове фінансування може кожне господарство, що має в обробітку від 300 га землі та досвід роботи в аграрній галузі від 2-х років.

Придбати ЗЗР та мікродобрива ALFA Smart Agro можна як під заставу — під 0,01% річних у гривні в перші 5 міс., починаючи з 6 міс. — 13,5%; так і без застави — під 2% річних у гривні в перші 5 міс., починаючи з 6 міс. — 15,5%. Процедура оформлення кредиту займає до 5-ти робочих днів на суму до 4 млн грн та від 4 до 7 днів, якщо сума є більшою.

Програма фінансування діє в усіх областях України.

«Ми відповідаємо на запит клієнтів, щодо доступних інструментів фінансування, тому продовжуємо розширювати коло партнерів, разом з якими хочемо спростити для наших аграріїв підготовку та проведення польових робіт. Банк – лише сервіс, який має бути зручним, простим та готовим у потрібний час надати необхідну підтримку бізнесу, наша головна мета з партнерами – стати тими, про кого у першу чергу згадає клієнт при плануванні свого бізнес-сезону», — розповідає Тетяна Поплавська, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро.

«Кожне третє господарство України використовує препарати ALFA Smart Agro. Ми раді, що партнерство з Банком Кредит Дніпро розширяє для наших клієнтів набір зручних та вигідних фінансових інструментів, які враховують індивідуальні потреби агровиробників. Вчасне забезпечення якісними засобами захисту рослин – важлива умова отримання очікуваних врожаїв. І як український виробник ALFA Smart Agro передусім турбується про те, щоб ефективність агровиробництва в Україні зростала», — зазначає Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Нагадаємо, Банк Кредит Дніпро – вже шостий банк, який запровадив спеціальні умови фінансування для клієнтів ALFA Smart Agro. Партнерські програми також реалізують ОТП-Банк, ПроКредит Банк, Альфа-Банк Україна, Райффайзен Банк Аваль та Агропросперіс Банк.

Усі новини та події