Головна/Про компанію/Новини та події/ALFA Smart Agro та SESVanderHave де...

ALFA Smart Agro та SESVanderHave демонструють, як підвищити врожайність цукрових буряків

Новини та події

08.11.2018

У Дослідно-демонстраційному центрі ALFA Smart Agro в Київській області зібрано рекордний врожай цукрових буряків – до 990 ц/га. Цукристість коренеплодів становить 15,8%.

Цього року на дослідному полі провідного виробника ЗЗР були висіяні 12 гібридів селекції SESVanderHave. Система захисту повністю складалася із препаратів ALFA Smart Agro.

«Цукровий буряк – культура, врожайність якої надзвичайно залежить від схеми захисту. Ми знаємо, що цукровий буряк дуже чутливий до дії гербіцидів. Тому важливо обирати препарати, які мають найменшу фітотоксичність по відношенню до культури», – зазначає Сергій Кнечунас, к. с.-г. наук, директор із розвитку портфеля продуктів ALFA Smart Agro.

sugar beet 1

Збирання цукрових буряків у Дослідно-демонстраційному центрі ALFA Smart Agro, 05.10.2018

У нинішньому сезоні особливих проблем на дослідних ділянках цукрових буряків агрономам ALFA Smart Agro завдали злакові бур’яни, адже попередниками були зернові культури. Фахівці відзначають особливо м’яку дію грамініциду Кайман® – він очистив поле від однорічних і багаторічних злаків, при цьому жодної фітотоксичної дії на цукровий буряк не спостерігалося.

У зв’язку із дощовою погодою у другій половині літа постала необхідність у трьох фунгіцидних обробках – вносилися фунгіциди Тезис®, Фенікс Дуо® та Болівар Форте®.

«Фунгіцидний захист прямим чином впливає на майбутню цукристість. Адже якщо вегетативна маса залишається здоровою, згодом рослина не витрачає поживні речовини на її відновлення з коренеплоду», – говорить Сергій Кнечунас.

Усі три фунгіциди володіють яскраво вираженим стоп-ефектом. Спалахи церкоспорозу, які значно пошкодили посіви цукрових буряків у сусідніх господарствах, у Дослідно-демонстраційному центрі ALFA Smart Agro були миттєво зупинені.

sugar beet 2

Стан листкової поверхні у день збору врожаю, 05.10.2018


Врожайність гібридів SESVanderHave

(Дослідно-демонстраційний центр ALFA Smart Agro, 2018 р.) 

Корнет

990 ц/га

Панда

950 ц/га

Тапір

950 ц/га

Анаконда

940 ц/га

Карпати

940 ц/га

Файтер

920 ц/га

Сіу

860 ц/га

Боа

860 ц/га

Пітбуль

840 ц/га

Маніту

760 ц/га

Тореадор

710 ц/га

Ігуана

700 ц/га

«Компанія SESVanderHave є світовим лідером селекції цукрових буряків. І в Європі, і в Україні офіційні випробування постійно підтверджують, що гібриди селекції SESVanderHave відзначаються найвищою продуктивністю. Тому технологія вирощування, яка може повністю розкрити потенціал гібриду – надзвичайно важливий елемент, «наріжний камінь» в отриманні максимальних врожаїв. Схема використання агротехнічних і агрохімічних прийомів, розроблена фахівцями ALFA Smart Agro, розкриває потенціал наших гібридів. Це свого роду сортова агротехніка вирощування цукрового буряку», – зазначає Василь Козій, к. с.-г. наук, технічний спеціаліст українського представництва SESVanderHave.

«Я рекомендую звернути увагу на поради ALFA Smart Agro не тільки в плані контролю бур’янів та шкідників, а, в першу чергу, фунгіцидного захисту, і ось чому. Як відомо, цього року на більшості бурякових полів нашої країни спостерігались ураження коренеплодів хворобами, збудниками яких були різні патогенні гриби та бактерії. Хвороби почали проявлятись у червні, і це був дуже критичний момент у використанні лікувальних препаратів. Як вони спрацювали, було видно вже при збиранні врожаю. На дослідному полі ALFA Smart Agro все було гаразд: гібриди SESVanderHave, незалежно від їхньої стійкості до хвороб коренеплоду, повністю були здорові», – наголошує Василь Козій.

Усі новини та події