Головна/Про компанію/Новини та події/ALFA Smart Agro виводить на ринок 4...

ALFA Smart Agro виводить на ринок 4 нові розробки

Новини та події

10.11.2021

На ринок ЗЗР України виходять 4 інноваційні продукти ALFA Smart Agro: гербіцид Альвіус, гербіцид Оскар Пауер, інсектицид Логус та фунгіцид-ретардант Грейвіс. Препарати вже отримали реєстрацію і українські аграрії зможуть їх застосувати у новому сезоні.  

Сергій Кнечунас, директор R&D департаменту ALFA Smart Agro:

Кожен новий продукт ALFA Smart Agro має переваги, які роблять його унікальним – більш зручним у застосуванні, ефективнішим, краще пристосованим до складних погодних умов. Є два аспекти, які допомагають цього досягнути. По-перше, ретельне дослідження властивостей діючих речовин. І, по-друге, робота з препаративними формами, від яких суттєво залежить дієвість активних компонентів”.

Оскар Пауер (пропізохлор, 610 г/л + тербутилазин, 290 г/л) – інноваційний ґрунтовий гербіцид для захисту соняшнику, кукурудзи та сої. Препаративна форма Оскару Пауер – масляна дисперсія. Це принципово новий та сучасний вид препаративних форм, який не містить води та органічних розчинників. Відсутність нафтопродуктів у формуляції Оскару Пауер знижує хімічне навантаження на ґрунт. При цьому завдяки олійній основі міцність та тривалість дії ґрунтового екрану зростає. 

Оскар Пауер.jpg


Альвіус (нікосульфурон, 100 г/л) – виключно дієвий гербіцид для захисту кукурудзи, який також має препаративну форму масляної дисперсії. В основі Альвіусу – поєднання ріпакової олії з неіонним емульгатором рослинного походження, що дозволяє краще розкрити потенціал діючої речовини. Альвіус активніше проникає в тканини бур’янів та діє швидше. Нова розробка науковців ALFA Smart Agro відзначається м'якою дією щодо культурних рослин.  

Альвіус.jpg


Логус (емамектин бензоат, 100 г/л + альфа-циперметрин, 100 г/л) – інсектицид для захисту соняшнику та ріпаку, який може стати лідером ефективності у своєму сегменті. Логус контролює практично всі види шкідників, особливо із ряду лускокрилих. Препарат ефективний на всіх стадіях розвитку шкідників: яйце, гусінь (личинка), імаго. А при зростанні температури повітря дія Логусу посилюється. Розробка науковців ALFA Smart Agro не має аналогів в Україні.

Логус.jpg


Грейвіс (мепікват-хлорид, 250 г/л + тебуконазол, 110 г/л) – фунгіцид-ретардант для ріпаку, який є високоефективним за низьких температур. Грейвіс запобігає надмірному росту ріпаку і одночасно сприяє розвитку кореневої системи, захищаючи посіви від вимерзання. За результатами дослідів, порівняно зі стандартними препаратами на основі тебуконазолу, застосування Грейвісу сприяє зменшенню висоти рослин ріпаку на 5-17%, а довжина кореня збільшується на третину.

Грейвіс.jpg


Окрім того, ALFA Smart Agro офіційно розширила сферу застосування для чотирьох препаратів. Так, гербіцид Хаммер Дуо отримав реєстрацію для використання у посівах кукурудзи, рістрегулятор Альфа-Етафонпшениці, а фунгіцид Болівар Форте та інсектицид Нокаут Екстра додатково зареєстровані як препарати для захисту ріпаку

Загалом у каталозі ALFA Smart Agro на 2022 рік представлені 83 продукти. У новому сезоні компанія також виводить на ринок нову лінійку мікродобрив VECTA, про що детально буде повідомлено незабаром.

Переглянути та завантажити каталог ALFA Smart Agro на 2022 рік можна за цим посиланням.

Усі новини та події