Головна/Про компанію/Новини та події/ALFA Smart Agro виводить на ринок м...

ALFA Smart Agro виводить на ринок мікродобрива VECTA

Новини та події

15.08.2022

ALFA Smart Agro виводить на український ринок нову торгову марку VECTA – мікродобрива преміум-класу, які відповідають сучасним вимогам у живленні рослин.   

Лінійка VECTA – це 6 продуктів, призначених для різних сільськогосподарських культур. Першим розпочато виробництво комплексного органо-мінерального добрива VECTA Action.  

VECTA Action_3.jpg

Вихід на ринок торгової марки VECTA – важлива подія для ALFA Smart Agro. Нові продукти є результатом багаторічної роботи команди науковців, оскільки ми підняли планку вимог до ефективності дуже високо. Ми планували випустити всі 6 продуктів лінійки в березні-квітні, але були змушені відтермінувати початок виробництва. Запуск в 2022 році VECTA Action став можливим завдяки злагодженій роботі R&D департаменту та виробництва, адже відпрацьовувати технологію нового продукту зараз дуже складно. Я рада, що, як і було заплановано, у 2022 році українські аграрії вже почнуть застосовувати нові розробки в полях”, – зазначає Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.  

Усі продукти торгової марки VECTA мають векторну дію, спрямовану на вирішення конкретних завдань. Такий підхід (чітка мета – направлена дія) дозволяє досягти більшої ефективності у живленні культур. Але розробка таких препаратів є тривалим процесом, оскільки науковцям потрібно знайти ідеальний баланс між десятками різних компонентів, що мають входити до складу продукту.  

VECTA Action містить 28 активних компонентів (серед них основні елементи живлення, полісахариди, комплекс 17 амінокислот та гормональні сполуки). Головне завдання препарату – стимулювати схожість насіння, посилювати енергію проростання та сприяти розвитку потужної кореневої системи. VECTA Action є оптимальним біостимулятором для озимих зернових та озимого ріпаку.  

VECTA Action_2.jpg

Польові дослідження підтвердили, що застосування VECTA Action при протруюванні насіння озимої пшениці дає приріст врожаю від 10% до 20%, порівняно з препаратами-конкурентами.  

Зважаючи на подорожчання мінеральних добрив, застосування мікродобрив VECTA може грати значну роль у підвищенні рентабельності вирощування сільськогосподарських культур.


Усі новини та події