«Минулого року українські аграрії стикнулись з багатьма факторами, що вплинули на ефективність виробництва та рішення про скорочення посівних площ зернових колосових культур. Приємно відзначити, що незважаючи на все, багато клієнтів, які застосували перший продукт нової лінійки VECTA, отримали очікуваний для нас та бажаний для них результат – повноцінний стартовий розвиток рослин в осінній період. ALFA Smart Agro ставить високі вимоги до ефективності та якості продуктів. Тому вони показують свою ефективність на рівні з європейськими продуктами, а в деяких випадках демонструють і кращий результат. Нова лінійка VECTA – підтвердження відповідності усім вимогам SMART продуктів компанії», – зазначає Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.
«Розробка спеціальних добрив – специфічний процес підбору максимально доступних форм елементів живлення, їхньої ефективної комбінації та перевірка безпосередньо в польових умовах. Тому процес розробки таких продуктів – це аналіз міжнародного досвіду та залучення багатьох фахівців. Особливо хочеться звернути увагу на високий рівень вимог до комбінування з діючими речовинами ЗЗР в бакових сумішах та їх стабільності – а це десятки, якщо не сотні тестів та перевірок перед тим, як готовий продукт потрапить до наших споживачів», – коментує Сергій Кнечунас, керівник R&D департаменту ALFA Smart Agro.
«Здорожчання вартості основних мінеральних добрив, необхідність оптимізації систем живлення та диференційованого підходу до вирішення різних питань, що виникають – це основні виклики, з якими ми вже маємо справу у 2023 році. Рішення, який саме продукт, в яких умовах та коли найкраще застосувати – це питання супроводу та технічної підтримки клієнтів. Наша задача – фахово проаналізувати умови, що склалися в господарстві, та за наявних ресурсів визначити найкраще рішення, що дозволить не тільки зберегти врожайність, а й підвищити рентабельність виробництва», – наголошує Ігор Бубнов, керівник напрямку мікродобрив ALFA Smart Agro.