Головна/Про компанію/Новини та події/Досягнення ALFA Smart Agro визнані...

Досягнення ALFA Smart Agro визнані на міжнародному рівні!

Новини та події

16.09.2019
Crop Science Awards.jpg

ALFA Smart Agro стала двічі фіналістом міжнародної премії Crop Science Awards 2019 (Agrow Awards), яку проводить міжнародна агенція Agrow, що є підрозділом світового лідера з аналітики Informa.

Ця премія вже понад 10 років вважається найпрестижнішою нагородою у сфері захисту рослин. Її присуджують компаніям, які пропонують найбільш видатні наукові, технологічні та управлінські рішення, що сприяють розвитку галузі в цілому.

Як виробник засобів захисту рослин, компанія ALFA Smart Agro стала фіналістом одразу у двох номінаціях: «Найкраща інновація в формуляції» (Best Formulation Innovation) та «Найкраща компанія з регіону, що розвивається» (Best Company from an Emerging Region).

Best formulation innovation.jpg
Номінацією «Найкраща інновація в формуляції» відзначаються найзначніші інновації в формуляції агрохімічних та біологічних препаратів, революційні рішення у пошуку нових формуляцій і технологій, що призводять до підвищення ефективності продукту, покращення безпеки користувачів та зменшення негативного впливу на довкілля. Вихід у фінал у цій номінації компанії забезпечила технологія Smart CompleX, яка розроблена департаментом досліджень та розробок та втілена у виробництво на Білоцерківському заводі препаративних форм.

Ця технологія повністю змінює підхід до формуляцій з використанням прохлоразу. Технологія Smart CompleX дозволяє легко та ефективно виготовляти препарати у формі концентрат суспензії та забезпечує стабільну та ефективну дію прохлоразу. Окрім технологічних переваг у виробництві, застосування Smart CompleX дає змогу зменшити пестицидне навантаження на ґрунт та довкілля. Саме ця технологія використовується при виробництві інноваційного протруйника ALFA Smart Agro Кантаріс, який успішно вийшов на ринок України в 2019 році.

Стратегію розвитку компанії та підхід до виробництва судді міжнародної премії Crop Science Awards 2019 (Agrow Awards) відзначили в номінації «Найкраща компанія з регіону, що розвивається» (Best Company from an Emerging Region). В цій категорії премії відзначаються компанії, які зробили найбільший вклад у розвиток галузі засобів захисту рослин у своєму регіоні.

Best company emerging region.jpg
Щорічна премія, заснована міжнародною агенцією Agrow, в цьому році відзначатиме найкращих у 14-ти різних номінаціях. Зі списком усіх фіналістів можна ознайомитися на офіційному сайті організаторів.


Усі новини та події