Головна/Про компанію/Новини та події/Ґрунтовий захист ріпаку: ALFA Smart...

Ґрунтовий захист ріпаку: ALFA Smart Agro розширює лінійку гербіцидів

Новини та події

24.07.2023
На ринок України виходять два нових ґрунтових гербіциди ALFA Smart Agro для захисту посівів ріпаку: Кампус (пропізохлор, 720 г/л) та Левіас (кломазон, 480 г/л). Таким чином компанія закриває потребу аграріїв у якісних препаратах даного сегменту, що мають помірну вартість гектарного обробітку і при цьому широкий спектр дії.

Кампус і Левіас розроблені науковцями ALFA Smart Agro як гербіциди, що ідеально поєднуються у баковій суміші. При сумісному застосуванні вони посилюють дію один одного і забезпечують ще кращий результат в полі.

Компанія ALFA Smart Agro першою в Україні показала аграріям важливі переваги пропізохлору в поєднанні з іншими активними компонентами, створивши такі гербіциди як Оскар Преміум та Оскар Пауер (які нині є лідерами ринку в своєму сегменті). Тому можемо говорити про те, що науковці ALFA Smart Agro мають найвищий рівень експертизи щодо можливостей даної діючої речовини при застосуванні в умовах України.

Кампус – високоселективний гербіцид, який може застосовуватися як ґрунтово, так і до 4-х листків ріпаку.

Що стосується гербіциду Левіас, то серед його переваг – потужний контроль широкого спектру однорічних дводольних бур’янів та низька вартість гектарної обробки.

За результатами досліджень, де порівнювалася ефективність 22 варіантів ґрунтового захисту ріпаку, композиція Кампус + Левіас демонструє найкращі результати по спектру дії, тривалості захисту та потужності впливу на бур’яни. Зокрема, Кампус + Левіас проявляють максимальну ефективність проти лободи білої.
Усі новини та події