Головна/Про компанію/Новини та події/Кредити на купівлю продукції ALFA S...

Кредити на купівлю продукції ALFA Smart Agro можна отримати у трьох банках України

Новини та події

22.03.2023

Для клієнтів ALFA Smart Agro партнерські програми кредитування діють у трьох банках – Ощадбанку, ОТП Банку та Райффайзен Банку.

Кожна з партнерських програм має свої вигоди.

В Ощадбанку клієнти ALFA Smart Agro можуть отримати фінансування із відсотковою ставкою від 0,01% річних. Сума кредиту може становити до 20 млн гривень.

ОТП Банк пропонує агровиробникам фінансування із відсотковою ставкою 7% річних протягом перших 5 місяців (далі діють базові ставки згідно з кредитною політикою банку залежно від типу застави). Мінімальний розмір земельного банку господарства – 200 га.

В Райффайзен Банку ставка на пільговий період (5 місяців) для кредитів без застави становить 7,2% річних, а для кредитів із заставою – 6% річних.

Зазначимо, що за даними програмами ставки на пільговий період є зниженими, тому що ALFA Smart Agro компенсує до 70% вартості кредиту на цей час.

Окрім того, для клієнтів ALFA Smart Agro є можливість отримати фінансування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» на суму до 60 млн гривень. Програму реалізує Ощадбанк.

Якщо ви бажаєте отримати банківський кредит на купівлю продукції ALFA Smart Agro, вам потрібно:

  1. Звернутися до офіційного дистриб’ютора ALFA Smart Agro (перелік по регіонам: https://alfasmartagro.com/distributors/) і обрати продукти, які бажаєте придбати.

  2. Звернутися до відділення одного з банків-партнерів (Ощадбанку, ОТП Банку, Райффайзен Банку) з рахунком.

  3. Отримати фінансування та купити обрані препарати.

  4. Детальну інформацію щодо умов кредитування для клієнтів ALFA Smart Agro можна дізнатися за тел. 066-06-04-980.

Ощад.jpg

ОТП.jpg

Райфазен.jpg

Усі новини та події