Головна/Про компанію/Новини та події/На посаду керівника відділу продажі...

На посаду керівника відділу продажів ALFA Smart Agro призначено Тетяну Задорожну

Новини та події

04.11.2021

Компанія ALFA Smart Agro повідомляє про кадрові зміни. На посаду керівника відділу продажів ALFA Smart Agro призначено Тетяну Задорожну, яка раніше очолювала відділ по роботі з ключовими клієнтами.

Відділ продажів є структурним підрозділом комерційного департаменту ALFA Smart Agro.

Ми впровадили зміни в системі управління продажами. Керівник відділу продажів відповідатиме за розвиток дистриб’юції, управління регіональною командою та співпрацю із ключовими клієнтами ALFA Smart Agro. Ми раді, що Тетяна Задорожна очолила цей важливий напрям роботи і впевнені, що її професіоналізм, яскраві лідерські якості сприятимуть новим успіхам компанії”, – зазначає Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Тетяна Задорожна має успішний 24-річний досвід роботи у сфері продажів (у тому числі 9 років в ритейлі). Досвід роботи в ALFA Smart Agro 15 років. Серед досягнень – створення та налагодження роботи двох відділів компанії: відділу по роботі з клієнтами та відділу по роботі з ключовими клієнтами ALFA Smart Agro. Сьогодні 85 зі 100 найбільших агрохолдингів України є клієнтами ALFA Smart Agro.

ALFA Smart Agro займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України і, як свідчить початок нового маркетингового сезону, попит на наші препарати і далі зростатиме. Це потребує від команди продажів ще більшої оперативності та злагодженості дій. Робота відділу продажів ALFA Smart Agro заснована на принципах взаємовигідної співпраці із дистриб'юторами в інтересах агровиробників. Розвитку кожного напрямку продажів ми будемо приділяти максимальну увагу”, –коментує Тетяна Задорожна.

Про оновлену структуру відділу продажів ALFA Smart Agro буде повідомлено окремо. 

Усі новини та події