Головна/Про компанію/Новини та події/Нова партнерська програма ALFA Smar...

Нова партнерська програма ALFA Smart Agro захищає від ризику зміни ціни на врожай

Новини та події

20.01.2021

Компанія ALFA Smart Agro запроваджує нову партнерську програму для агровиробників “ALFA Форвард 2021”. За умовами програми, агропідприємства можуть отримати засоби захисту рослин та мікродобрива для поточного сезону, уклавши форвардний контракт на продаж майбутнього врожаю.  

“ALFA Форвард 2021” має дві суттєві переваги для агровиробників:
1) захищає від падіння цін на сільськогосподарську продукцію;
2) передбачає перегляд цін на с/г продукцію в сторону збільшення.  


Таким чином, учасники партнерської програми ALFA Smart Agro реалізують врожай на вигідних умовах незалежно від того, яка ситуація складеться на ринку товарної продукції у 2021 році.

“ALFA Форвард 2021” розпочне діяти з 1 березня 2021 року. Щоб стати учасником програми, агропідприємство може напряму звернутися до офіційного дистриб'ютора ALFA Smart Agro. Це можна зробити вже зараз, щоб заздалегідь домовитися про участь. Список офіційних дистриб’юторів доступний для перегляду за цим посиланням

Програма передбачає чітке та зрозуміле формування ціни на врожай. Мінімальний обсяг сільськогосподарської продукції для участі: пшениця – 500 т, ріпак – 300 т, кукурудза – 500 т. Учасники “ALFA Форвард 2021” отримують інформаційну підтримку від професійних трейдерів. 

Компанія ALFA Smart Agro постійно розширює набір фінансових рішень, які допомагають агровиробникам раціонально розподіляти власні ресурси. А висока ефективність препаратів ALFA Smart Agro закладає основу для отримання високого та якісного врожаю.

Детальні умови програми “ALFA Форвард 2021” представлені за посиланням. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 066 060 49 80

Усі новини та події