Головна/Про компанію/Новини та події/Розпочинаються фінансові семінари д...

Розпочинаються фінансові семінари для господарств та дистриб’юторів ALFA Smart Agro

Новини та події

16.01.2019

Компанія ALFA Smart Agro спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та ОТП Банком проведуть серію регіональних семінарів на тему «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro». Навчальні заходи відбудуться у період з 23 січня по 13 лютого у 5 містах України.

У 2019 році ALFA Smart Agro суттєво розширює набір фінансових рішень для агровиробників. Зокрема, за підтримки IFC впроваджується інструмент аграрних розписок.

«Аграрні розписки - інструмент, який є дуже зручним для агровиробника і дійсно мінімізує фінансові ризики. Господарство має можливість придбати продукцію ALFA Smart Agro в кредит, використавши як заставу майбутній врожай. Таким чином агровиробник не лише отримує необхідне фінансування, але й убезпечує себе від валютних та цінових коливань. Також переваги мають дистриб’ютори – товарні аграрні розписки слугують інструментом покриття заборгованості агровиробника», - зазначає Андрій Буряк, фінансовий директор ALFA Smart Agro.

Програма аграрних розписок діє для клієнтів ALFA Smart Agro за двома схемами: традиційною (форвардний договір + аграрна розписка) та з залученням дистриб’ютора (індосамент).

ОТП Банк співпрацює з ALFA Smart Agro в рамках проекту «Агро Фабрика» вже другий рік поспіль. Перевага партнерської програми – спрощений і прискорений підхід. Клієнти ALFA Smart Agro мають можливість отримати фінансування за спеціальною ставкою 17% річних, у гривні. Забезпеченням по кредиту може виступати лише фінансова аграрна розписка. Надання твердої застави (мінімум 40% від суми кредиту) дозволяє знизити ставку фінансування на 2% до 15% річних. Попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного робочого дня. Видача кредитних коштів – протягом дев’яти робочих днів. 

«Вчасно отримати інформацію про доступні фінансові інструменти – значить, оптимально розподілити ресурси, спланувати витрати та досягти нового рівня рентабельності у бізнесі. ALFA Smart Agro запрошує до участі у фінансових семінарах представників господарств та компаній-дистриб’юторів ЗЗР. Ми цінуємо час наших клієнтів і розуміємо, наскільки важливо визначитися із фінансовими рішеннями до початку весняної посівної», – наголошує фінансовий директор ALFA Smart Agro.

Програма кожного семінару включає три тематичні блоки:

 • Практика використання аграрних розписок агровиробниками. Рекомендації IFC.
 • Спільна програма кредитування ALFA Smart Agro та ОТП Банку.
 • Застосування бартерних схем для оплати продукції ALFA Smart Agro зерновими. Аналіз ринку сільгосппродукції.

 • Спікери – фахівці IFC, ОТП Банку та ALFA Smart Trading. 

  Розклад семінарів:

  23 січня – Харків;

  24 січня – Дніпро;

  30 січня – Тернопіль;

  6 лютого – Київ;

  13 лютого – Кропивницький.

  З питань участі у семінарах «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro» звертайтеся, будь ласка, за телефонами: 050-441-35-39 – Харків, Дніпро; 050-387-91-79 – Тернопіль; 050-422-82-59 – Київ; 050-400-55-07 – Кропивницький.

  Усі новини та події