Головна/Про компанію/Новини та події/Розстрочка без застав: для клієнтів...

Розстрочка без застав: для клієнтів ALFA Smart Agro стали доступними можливості платформи WEAGRO

Новини та події

30.04.2024

ALFA Smart Agro – серед перших компаній, які приєдналися до нового сервісу для аграріїв WEAGRO. Інноваційна платформа, створена фінансовою компанією Activitis за підтримки Програми USAID АГРО, надає можливість агровиробникам купувати необхідну продукцію зараз, а платити потім.

Сервіс WEAGRO – новий інструмент передусім для господарств, які вже є клієнтами ALFA Smart Agro. Це інтегроване в алгоритм продажів рішення, завдяки якому аграрії можуть купувати необхідну продукцію зараз, а оплачувати товар частинами або наприкінці терміну розстрочки. Новітня платформа допомагає господарствам вирішити проблему недостатнього обігового капіталу без використання кредитних коштів.
«Рішення та ідеї, які сьогодні генеруються в Україні, мають потенціал глобальних змінотворців. Тому ми уважно спостерігаємо за появою таких інновацій і вивчаємо їхні можливості. Головна перевага онлайн-сервісу агророзстрочки – швидкість прийняття рішення. Адже час цінний для всіх: і для виробника, і для дистриб’ютора, і для аграрія», - говорить комерційний директор ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.
З основних переваг платформи – це доступність для агровиробників, а також розтермінування платежів без прив’язки до курсових коливань чи інших критеріїв, які є непередбачуваними.
«Окрім того, не вимивається обіговий капітал – продавець отримує гроші відразу і може працювати з ними, розширюючи асортимент та збільшуючи обсяги бізнесу», – розповів Павло Матіяш, генеральний директор Activitis.
Сервіс WEAGRO є безкоштовним для агровиробників. Він надає рішення про можливість розстрочки до 30 хвилин, а саму угоду можна укласти за 2 години.

Щоб придбати продукцію ALFA Smart Agro в розстрочку, агровиробник повинен виконати декілька простих кроків:

1.    Звернутися до представника ALFA Smart Agro або дистриб’ютора (перелік дистрибюторів на сайті https://alfasmartagro.com/distributors/ ) у своєму регіоні з запитом на придбання товарів через розстрочку WEAGRO.

2.    Підписати згоду на обробку персональних даних на платформі weagro.com.ua (посилання надійде на електронну пошту та мобільний телефон агровиробника).

3.    Отримати погодження щодо ліміту.

4.    Укласти з дистриб’ютором договір поставки з розтермінуванням оплати товару.

Автори сервісу підкреслюють: як свідчить аналітика, WEAGRO дозволяє дистриб’юторам збільшувати обсяги продажів в середньому приблизно на 30% в межах угод з діючими клієнтами.

Завдяки платформі WEAGRO фермери отримують додатковий варіант для розрахунку та придбання всього необхідного, що є проявом клієнтоорієнтованості постачальників.

Усі новини та події