Головна/ALFA Partnership/Демо-поле online/Статті

Івано-Франківська обл., смт Букачівці, СФГ Тиблевич, озима пшениця, посів 2019 р.

В господарстві закладено демонстраційну ділянку озимої пшениці площею 20 га, де застосовувався інсекто-фунгіцидний протруйник Кантаріс.

05.10.2019 р. Обробка насіння

Препарат

ALFA Smart Agro

Норма внесення, л/т

Норма робочого розчину, л/т

Площа контрольної ділянки, га

Кантаріс

1

10

20

Для основного посіву озимої пшениці було застосовано інсекто-фунгіцидний протруйник відповідно до стандартної схеми захисту господарства. 

Препарат

Норма внесення, л/т

Норма робочого розчину, л/т

Флудиоксоніл (25 г/л) + тебуконазол (15 г/л) + тіаметоксам (125 г/л)

2

10

 

18.03.2020 р. Обстеження поля

Фаза розвитку культури: кущення.

Результат обстеження ділянки ALFA Smart Agro: рослини після виходу із зими не уражені хворобами, активно відновлюють вегетацію. Ознаки ураження шкідниками відсутні. Коренева система і наземна частина добре розвинені.

Результат обстеження ділянки конкурента: спостерігається незначне відставання у розвитку кореневої системи, порівняно із рослинами на ділянці ALFA Smart Agro.


04.08.2020 р.: збір врожаю


Сорт

Система захисту

Врожайність, ц/га

Вологість, %

Кубус

Кантаріс

62

14,5

Кубус

Флудиоксоніл (25 г/л) + тебуконазол (15 г/л) +  тіаметоксам (125 г/л)

62

14,5

Кантаріс проявив себе як оптимальний інсекто-фунгіцидний протруйник для середніх строків сівби озимих зернових. Окрім тривалого захисту від хвороб та шкідників, препарат має яскраво виражений фізіологічний ефект. Кантаріс забезпечує якісний розвиток кореневої системи, що позитивно впливає на перезимівлю і кількість продуктивних стебел.

Кантаріс надійно захищає озимі зернові від твердої, летючої сажки, гельмінтоспоріозної та фузаріозної кореневих гнилей, пліснявіння насіння, септоріозу, снігової плісняви. Інсектицидна складова препарату забезпечує контроль дротяників, попелиць, цикадок, хлібних блішок, злакових мух, хлібної жужелиці.

Низькі норми застосування Кантарісу, а також вартість гектарної норми, дозволяють господарствам підвищувати рентабельність та прибутковість посівів. 


Повернутися до списку