Головна/ALFA Partnership/Демо-поле online/Статті

Кіровоградська обл., Добровеличківка, СФГ «Центр», озима пшениця, посів 2019 р.

В господарстві закладено демонстраційну ділянку озимої пшениці площею 20 га, де застосовувалися фунгіцидний протруйник Авіценна + інсектицидний протруйник Командор Гранд.

04.09.2019 р. Обробка насіння

Препарати

ALFA Smart Agro

Норма внесення, л/т

Норма робочого розчину, л/т

Площа контрольної ділянки, га

Авіценна

0,5

10

20

Командор Гранд

0,5

Для основного посіву озимої пшениці було застосовано фунгіцидний та інсектицидний протруйники відповідно до стандартної схеми захисту господарства.

Препарати

Норма внесення, л/т

Норма робочого розчину, л/т

Флутриафол (37,5 г/л) + тіабендазол (25 г/л) + імазаліл (15 г/л)

1,25

10

імідаклоприд (600 г/л)

1

 

08.10.2019 р.: обстеження поля

Фаза розвитку культури: два листки.

Результат обстеження ділянки ALFA Smart Agro: ознаки ураження хворобами та шкідниками відсутні. Сходи дружні, рівномірні. Наземна частина і коренева система добре розвиваються.

Результат обстеження ділянки конкурента: ознаки ураження хворобами та шкідниками відсутні. Візуально стан рослин ідентичний тому, що спостерігається на ділянці ALFA Smart Agro.10.04.2020 р.: обстеження поля

Фаза розвитку культури: кущення.

Візуально стан рослин на обох ділянках ідентичний. Рослини озимої пшениці відновлюють вегетацію в однаковому гарному темпі.

Результат обстеження ділянки ALFA Smart Agro: після перезимівлі ознаки хвороб відсутні. Зокрема, відсутня снігова пліснява, ризик інфікування якою був дуже високий. Ураження озимої пшениці шкідниками також відсутні. Активно розвиваються наземна частина та коренева система рослин.

Результат обстеження ділянки конкурента: ознаки хвороб, у тому числі снігової плісняви, відсутні. Ураження посівів шкідниками не зафіксовано. 


25.06.2020 р.: обстеження поля

Фаза розвитку культури: молочно-воскова стиглість.

Рослини на обох ділянках в однаковому гарному стані, здорові.

Результат обстеження ділянки ALFA Smart Agro: ознаки сажкових хвороб відсутні, вони були ефективно проконтрольовані на етапі протруювання.

Результат обстеження ділянки конкурента: ознаки сажкових хвороб відсутні. 


01.08.2020 р.: збір врожаю


Сорт

Система захисту

Врожайність, ц/га

Вологість, %

Каланча

Авіценна + Командор Гранд

44

13

Каланча

Флутриафол (37,5 г/л) + тіабендазол (25 г/л) + імазаліл (15 г/л) + імідаклоприд (600 г/л)

41

13

Застосування композиції Авіценна + Командор Гранд стало однією з передумов більшої врожайності на ділянці ALFA Smart Agro.

Протруйник Авіценна знищує інфекцію на поверхні насінини, в середині насінини та в ґрунті. Але окрім фунгіцидної дії препарат проявляє виражений фізіологічний ефект – сприяє накопиченню більшої кількості цукрів та інших пластичних речовин в рослині, таким чином культура краще переносить стресові умови.

Інсектицидний протруйник Командор Гранд має найширший спектр дії і захищає посіви від наземних і ґрунтових шкідників.

Композиція Авіценна + Командор Гранд є актуальною для господарств, в сівозміні яких попередником і передпопередником озимих зернових є соняшник.


Повернутися до списку