Main/About company/Media/Media about us/Mr. Kutovyi took part in the openin...

Mr. Kutovyi took part in the opening of the plant for macrofertilizers and crop protection products manufacturing

09.10.2016
22_03_15.jpg

Міністр агрополітики Тарас Кутовий взяв участь у відкритті нового заводу з виробництва мікродобрив та засобів захисту рослин компанії Alfa Smart Agro.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Підприємство позиціонує себе у форматі Smart Agro. На заводі є хімічна та агрономічна лабораторії, а також "міні-завод", який дає можливість протестувати виробництво нових препаратів перед запуском основної лінії. Підхід досить ґрунтовний, але і виклики ринку серйозні. Тому чекаємо від Alfa Smart Agro високої планки», — зазначив Тарас Кутовий.

Білоцерківський завод препаративних форм —підприємство зі 100% українськими інвестиціями.

За даними відомства, завод складається з трьох основних та кількох допоміжних дільниць. Це, зокрема, виробництво водних розчинів гербіцидів, десикантів та мікродобрив; виробництво засобів захисту рослин (ЗЗР) у формі концентратів суспензій (4 виробничі лінії, які призначені для окремого виробництва 4 типів продуктів — фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів та протруйників); виробництво ЗЗР в формі концентратів емульсій (планується в 2017 році).

Потужність заводу — 11,4 тис. тонн продукції на рік. Кількість співробітників після виходу заводу на повну потужність складе 50 осіб.

Повідомляється, що підприємство здатне забезпечити майже 15% потреб українських аграріїв у ЗЗР.

«Це допоможе знизити залежність від імпорту, адже сьогодні понад 90% засобів захисту рослин, що використовуються в Україні, ввозиться із-за кордону», — зазначають в Мінагрополітики.

Media about us