Головна/Про компанію/Новини та події/На заводі ALFA Smart Agro встановле...

На заводі ALFA Smart Agro встановлено другу автоматичну лінію фасування ЗЗР

Новини та події

12.03.2019
Білоцерківський завод препаративних форм компанії ALFA Smart Agro – єдиний в Україні виробник засобів захисту рослин, де фасування продукції відбувається повністю в автоматичному режимі.

Перша комп’ютеризована лінія була встановлена на підприємстві весною минулого року на дільниці виробництва гербіцидів. А цієї весни встановили лінію для автоматизації фасування концентратів суспензій.

Нова лініє об’єднує в собі декілька технічних інновацій та повністю відповідає вимогам до smart-технологій.


Зокрема, система керування розливом запам’ятовує усі параметри розливу для кожного конкретного препарату, що мінімізує вплив людського фактору при переході з фасування одного продукту на інший.

Обладнання адаптоване під розлив препаратів незалежно від їх фізико-хімічних характеристик. Спеціальний алгоритм керування, який регулює швидкість наливу та висоту, з якої препарат наповнює каністру, дозволяє уникнути спінювання та забезпечує максимально точне дозування препарату.Виробнича потужність другої автоматичної лінії складає в середньому 3600 літрів на годину. Фасування продукції може відбуватися в тару об’ємом від 200 мл до 20 літрів.

«Встановлення на БЗПФ ще однієї автоматичної лінії фасування – показник того, наскільки важливим для нас є кожен виробничий етап. Засоби захисту рослин вимагають найточнішого дотримання усіх стандартів якості. Тому ми використовуємо найсучасніше обладнання, яке здатне виконувати унікальні за складністю завдання. Мінімізуючи вплив людського фактора на стадії фасування, БЗПФ забезпечує ще вищу якість ЗЗР», - наголошує Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм. 

 

Усі новини та події