Головна/Про компанію/Публікації/Дієві інструменти Альфа Хімгруп для...

Публікації

Дієві інструменти Альфа Хімгруп для ефективного господарювання

Кожен аграрій ставить за мету зібрати високий якісний урожай. І всім зрозуміло, що успішна боротьба з бур’янами, шкідниками та хворобами є неодмінною складовою врожайних здобутків. Як свідчить багаторічний досвід і сьогодення, компанія «Альфа Хімгруп» – це надійний помічник сільгоспвиробників у ефективному господарюванні.
IMG_0499.jpg

Компанія «Альфа Хімгруп» ніколи не залишається осторонь проблем сільгоспвиробників. Окрім якісних актуальних схем захисту рослин, агрономи-консультанти «Альфа Хімгруп» завжди готові надати фахові консультації, посприявши гідним здобуткам своїх клієнтів. І цьогоріч такий підхід оцінили аграрії з усіх куточків України.

Ми вирішили поділитися деякими результатами, отриманими з полів господарств, які вже давно та плідно співпрацюють з «Альфа Хімгруп», та відгуками від нових партнерів, які тільки цього року оцінили переваги співпраці з компанією. Також надані цікаві факти, одержані після дослідів на виробничих полях аграріїв на різних сільськогосподарських культурах та в різних кліматичних умовах. 

IMG_20140612_153741.jpg

ТОВ «Агро-Богуславщина Еко» (Богуславський район Київської області) входить до агрохолдингу «РоАгро». Тут були закладені демопосіви з системою захисту озимої пшениці від «Альфа Хімгруп». Наприкінці квітня на полі спостерігалося засмічення культури падалицею ріпаку, ромашкою звичайною, грициками звичайними, волошкою синьою та лободою білою. На допомогу прийшли препарати: гербіцид Альфа-Стар-Дуо (тифенсульфурон-метил, 500 г / кг + трибенурон-метил, 250 г / кг) і новинка цього року – прилипач Альфалип Екстра (вдосконалена формула етоксилату нонифенолу). Вже 6 травня, у фазі культури вихід у трубку, бур’яни мали чітко виражену гербіцидну дію. Декадою пізніше, у фазі трьох міжвузлів – бур’яни перебували на стадії загибелі.  

Утім, наприкінці травня загострилися нові проблеми – септоріоз (ним було охоплено практично 50 % усіх рослин) і плямистість листя (10‑15 %), також зустрічались поодинокі рослини, у яких проявлявся фузаріоз і септоріоз колосу. Також відмічено заселеність посівів сисними шкідниками. Для захисту від вказаних шкідливих об’єктів було ухвалено рішення обробити пшеницю цьогорічними новинками: фунгіцидом Фенікс Дуо (флутриафол, 187 г / л + тіофанат-метил, 310 г / л), інсектицидом контактно-системної дії Наповал (імідаклоприд, 300 г / л + альфа-циперметрин, 100 г / л) та комплексним мікродобривом Альфа-Гроу-Екстра Зернові. 10 червня контрольне обстеження засвідчило: розвиток хвороб зупинено, шкідники відсутні. Наприкінці липня настав час збирання врожаю. На дослідній ділянці площею 20 га, де застосовували вказану систему захисту, врожайність становила 59,12 ц / га. Цей показник на 3,22 ц / га перевищував урожайність ніж на ділянці, де застосували іншу систему захисту.

У тому самому господарстві на початку цвітіння сої відбувалося масове ураження рослин аскохітозом - близько 60 % усіх рослин. Зарадило цьому лиху дослідне застосування контактно-системного фунгіциду із превентивною та чітко вираженою лікувальною дією Камелот (міклобутаніл, 250 г /л). Менш як через два тижні розвиток хвороб повністю зупинився, на новому прирості листкового апарату ураження хворобами були відсутні.  

Агроном відділення холдингу «Сільгосптехніка Нова» (смт Володарка Київської області) Олександр Кірносов зауважує: «З продуктами «Альфа Хімгруп» ми працюємо вже сім років. Цьогоріч ми використовували гербіциди: Альфа-Стар-Дуо - відмічено контроль широкого спектру бур’янів, Еталон (ацетохлор, 900 г / л) - тривало стримував сходи бур`янів), Отаман (ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г / л) - забезпечив стабільний гербіцидний ефект. А інсектициди СуперБізон (диметоат, 400 г / л) та Нокаут (альфа-циперметрин, 100 г / л) спрацювали як слід навіть у мінімальних нормах. Також відзначу роботу десиканту Альфа-Дикват (дикват, 150 г / л). У результаті авіаобробки повне висихання рослин соняшнику відмічено вже на 5‑й день. Виділю й фаховість консультантів компанії «Альфа Хімгруп». Вони завжди готові компетентно допомогти виростити високий урожай». 

СХ Техника Нова_Кірносов Олександр Сергійович2.jpg

В свою чергу, агроном відділку СТОВ «Лучанське 2» холдингу «Інтерагроінвест» Сергій Орлівський зазначає, що з продуктами «Альфа Хімгруп» їхня компанія працює вже два роки. «Дуже корисними були агрономічні консультації представників «Альфа Хімгруп», – каже Сергій Олександрович. – А з їхніх препаратів застосовували гербіцид Рамзес (римсульфурон, 250 г / кг), який знищив бур’яни на посівах кукурудзи. Так, на 5‑й день уже наочно було видно результати роботи препарату. Гербіцид Отаман чудово спрацював при десикації кукурудзи та пшениці. Результати – на рівні схожих за складом препаратів славнозвісних світових компаній». 

Інтер Агроінвест СТОВ Лучанське 2 Орлівський  Сергій Олександрович.jpg

На Черкащині «Альфа Хімгруп» теж здобула заслужене визнання. Головний агроном СТОВ «Маяк» Чорнобаївського району Віталій Меньшиков не приховує свого задоволення препаратами компанії: «Назагал з «Альфа Хімгруп» співпрацюємо два роки. Цьогоріч ми використовували гербіциди Альфа-Стар (трибенуронметил, 750 г/кг), Альфа Маїс (тифенсульфурон-метил, 750 г / кг), Еталон, Рамзес, інсектицид СуперБізон, протруйник Діксіл Ультра (тебуконазол, 120 г / л) та прилипач Альфалип Екстра. Враження від них приємні, адже ці препарати задовольняють потреби нашого господарства і мають оптимальне співвідношення ціни та якості». 

Агроспецпроект_Черкаська обл._Меньшиков Віталій.jpg

Серйозним досвідом успішного співробітництва ділиться і Запоріжжя. Головний агроном ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач» Арсен Сужийманов цього року використовував препарати «Альфа Хімгруп» на різних культурах. Післясходовий селективний гербіцид системної дії Альфа-Піралід (клопіралід, 300 г / л) добре спрацював на посівах кукурудзи, забезпечивши знищення осотів. «На посівах озимого ячменю спостерігали ознаки септоріозу, – зазначає Арсен. – Відтак ми вирішили застосувати системний фунгіцид превентивної та куративної дії Фенікс Дуо. Результат – урожайність на дослідній ділянці 35,4 ц / га. На посівах соняшнику задля боротьби із совками, а також для профілактики хвороб внесли фунгіцид Фенікс Дуо та інсектицид Нокаут. Менш як за декаду контрольне обстеження засвідчило: немає ані хвороб, ані совок.

Сужийманов_Агроцентр Михайловский.jpg
 На озимій пшениці дослідили дію Фенікс Дуо та Нокауту – шкідники знищені та хвороби локалізовані. А врожайність озимої пшениці на дослідній ділянці склала 50 ц / га. Так що вдячний компанії «Альфа Хімгруп» за дієві препарати. До нагоди стали і фахові консультації. Зауважу, що з «Альфа Хімгруп» ми співпрацюємо вже п’ять років як з препаратами, так і з насінням».

На відміну від багатьох колег, директор ФГ «Влад» (Кам’янсько-Дніпровський район Запорізької області) Олександр Чорний співпрацює з «Альфа Хімгруп» лише перший рік. Утім, перший млинець аж ніяк не виявився глевким. «Задоволений дією Нокауту проти клопа черепашки й трипсів на озимій пшениці, Альфа Стар Дуо якісно знищив бур’яни – і ми отримали врожайність 60 ц / га зерна 2 класу. Дослідили також дію Командору проти попелиці на сорго – результат відмінний. Минулого року двічі обробляв препаратом від відомого світового виробника і мушу визнати: препарати «Альфа Хімгруп» не тільки за ціною доступніші, а й якісні. Загалом, переконався, що компанія реалізує ефективні препарати за гарною ціною, саме те, що потрібно сільгоспвиробникові», – підсумовує керівник. 

Черный_ФХ Влад.jpg
Фото-0028 (1).jpg

Поділля теж збирає добрий урожай співпраці. 

На полях ВП АФ «Вікторія» відділення «Волочиськ Агро» агрохолдингу «Астарта» було закладено дослід: дві ділянки, розташовані поруч, були оброблені Феніксом Дуо і схожим за складом та дією препаратом (тіофанат-метил + епоксиконазол) однієї з провідних світових компаній. Жодне контрольне обстеження (які проводилися кожні два тижні від внесення і до збору урожаю) різниці між посівамина ділянках не виявило. А врожайність на облікових площах дещо різнилася на користь ділянки, де вносили Фенікс Дуо. 

В Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН України дослідили можливості фунгіциду Камелот у боротьбі з хворобами сої. На посівах культури Камелот застосовували двічі. Заступник директора Інституту кормів та сільського господарства Поділля відзначив чудову фунгіцидну дію на основний спектр хвороб сої. «Я обов’язково рекомендуватиму виробничникам застосовувати Камелот на посівах сої, – підкреслює Сергій Іванович Колісник. – Першу обробку варто проводити в період бутонізації, надалі – залежно від погодних умов і фітосанітарного стану посівів». 

Вінницький інститут кормів_ Колісник С.І..jpg

Головний агроном ТОВ «Сігнет-Поділля», що на Хмельниччині, Володимир Мазуренко говорить, що для контролю злакових бур’янів на посівах кукурудзи застосували післясходовий гербіцид системної дії Альфа-Нуфурон. 

«27 травня внесли препарат, – каже Володимир Володимирович. – Надалі обстежували посіви регулярно. Злакові бур’яни повністю загинули, а нова хвиля – відсутня, так що дією Альфа-Нуфурону повністю задоволений». 

Сігнет Поділля_Мазуренко.jpg

Така широка географія успішного застосування препаратів компанії «Альфа Хімгруп» на широкому спектрі культур має під собою серйозне підґрунтя. Якість препаратів, науковий підхід до їх розробки і використання, ґрунтовна перевірка на демонстраційних ділянках перед виводом на ринок, фаховий супровід – це складові успіху відомої компанії. І, відповідно, запорука успіху клієнтів «Альфа Хімгруп».

IMG_20140726_143814.jpgDSCN1257.jpg
IMG_20140921_150607.jpgIMG_20140904_120920.jpg
Усі публікації